fbpx
A password will be e-mailed to you.

Dobra wiadomość dla wszystkich zmarzluchów, nie tylko tych na motocyklach. Rukka wprowadza nową generację bielizny Next to Skin, która chroni przed wychłodzeniem organizmu.

Gamma to koszulka z długimi rękawami, a Delta to kalesony. Razem tworzą komplet, który łączy zalety chroniącej przed wiatrem membrany i miękkiej, ocieplającej tkaniny z mikrowłókien.

Kiedy wiatr przewiewa przez ubranie, pogarsza się mikroklimat między skórą a bielizną i organizm wychładza się. Człowiek odczuwa wtedy, że temperatura jest niższa niż wskazują termometry. Wiele lat temu Rukka opracowała bieliznę, która ma przeciwdziałać temu efektowi. Wykorzystuje ona membranę Gore Windstopper, która zabezpiecza przed wiatrem, a jednocześnie pozwala wyparowywać na zewnątrz wilgoć.

Nowa generacja bielizny Next to Skin została uzupełniona dodatkową warstwą ocieplającą. Jej mikrowłókna utrzymują sporą warstwę powietrza, które chroni przed utratą ciepła, a dodatkowo odprowadzają wilgoć z powierzchni ciała, co zabezpiecza przed odparowywaniem potu bezpośrednio ze skóry, a zatem przed dodatkowym chłodzeniem. Warstwa mikrowłókien jest przyjemna dla skóry, a przy tym nie jest gruba i niewygodna.

Bielizna Next to Skin (przy skórze), jak nazwa wskazuje, może być noszona bezpośrednio na ciele. Można ją również zakładać jako drugą warstwę na bieliznę funkcjonalną podczas szczególnie zimnej i wietrznej pogody.

Gamma i Delta w takim samym fasonie dla kobiet i mężczyzn (czyli uniseks) dostępne są w najbardziej eleganckim kolorze czarnym, w rozmiarach od S do XXL.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów