fbpx
A password will be e-mailed to you.

Po 3 latach przygotowań nadciąga  FREESTYLE HEROES – Extreme & Moto Show, czyli mega spektakl sportów akcji! Czegoś takiego jeszcze nasz kraj nie widział!

Loty na 25 metrów w powietrzu, na wysokości 3-go piętra, podwójne salta, salta w tył quadem czy buggy to dla tych gości „chleb powszedni”. W 7 widowiskowych dyscyplinach zaprezentuje się ich aż trzydziestu trzech. W tracie imprezy wystąpią najlepsi, specjalnie wyselekcjonowani zawodnicy z Polski i Europy

Cała zabawa polega na oryginalnej formule dwóch ekip walczących ze sobą na ewolucje i triki – Young Freeks vs Old School Rockers, czyli odwieczna walka młodych wilków ze startymi wyjadaczami.

Kto wygra tą bitwę? 23 marca zdecydujecie WY, widzowie! Organizator imprezy dobrze wie, że chcecie mieć głos i macie do tego prawo!

FREESTYLE HEROES to:

  • 33 światowej klasy zawodników w tym zdobywcy medali na Xgames
  • 3 dyscypliny MOTO (8 x FMX, 2 x QUADS, 1 x BUGGY)
  • 4 dyscypliny EXTREME (8 x MTB, 8 x BMX, 3 x INLINE, 3 x SCOOTER)
  • 3 wielkie lądowania
  • FireShow – Psycho Dolls
  • Efekty sceniczne – Viva- SystemFREESTYLE HEROES PLAKAT

Arena zmagań będzie miała prawie 3000m2, a konstrukcje, które w niej staną, powalą swoją wielkością niejednego maklontenta. Do tego wszystkiego musimy dołożyć widowisko pirotechniczne oraz grę świateł. Szykuje się ogrom niezapomnianych wrażeń!

Wszystko to zobaczycie już 23 marca 2019 w najnowocześniejszej w Polsce hali widowiskowej w Gliwicach. Arena Gliwice pomieści aż 17 tysięcy widzów. Nie zastanawiaj się długo i zostań częścią tego show!

 

KOMENTARZE