fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wraz z pierwszymi dniami wiosny Miasto Gliwice zaprasza widzów na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w najnowocześniejszej hali widowiskowej w Polsce. 23 Marca Arena Gliwice gościć będzie Freestyle Heroes, czyli pierwsze polskie show sportów ekstremalnych. Wśród występujących zawodników nie zabraknie znanych nazwisk z całego świata!

33 zawodników zmierzy się aż siedmiu w dyscyplinach, aby zdecydować kto jest lepszy: młodzi i gniewni sportów extreme, czy oldschoolowi „starzy” wyjadacze. Całe show oparte będzie właśnie na pojedynku młodego pokolenia ze starszym. Nie zabraknie lotów na motocyklach, quadach i samochodem na wysokości niemal trzeciego piętra.

Ekstremalny pojedynek!

Do tego w powietrzu będzie można zobaczyć także zawodników na rowerach BMX, MTB, na rolkach, a nawet na hulajnogach! Akcja rozegra się na trzech wielkich „lądowaniach”, a każdy z zawodników podczas swoich lotów zaprezentuje zapierające dech w piersiach ewolucje.

Freestyle Heroes

Wszystko po to, aby wygrać ten ekstremalny pojedynek pokoleń. Pojedynek, w którym jedynym sędzią będą widzowie. Tak! To Wy zdecydujecie, kto zasługuje na tytuł zwycięzcy Bohaterów Freestyle’u.

Freestyle Heroes – maksymalnie dobre show!

Międzypokoleniowa rozgrywka to nie jedyne, co dla widzów przygotowali organizatorzy. Całe show okraszone będzie energetycznym pokazem Psycho Dolls. Dziewczyny nie dość, że same są gorące, to jeszcze w niesamowity sposób igrają z ogniem oraz grawitacją. Jesteśmy pewni, że ich występ oraz dodatkowo efekty sceniczno-pirotechniczne od Viva-System sprawią, że będzie to niezapomniany występ.

 

Przed samym show odbędzie się Pit Party, podczas którego będzie można spotkać się z wszystkimi bohaterami wieczoru, zrobić pamiątkowe zdjęcie oraz wziąć autograf. Pula biletów wstępu na tę część wieczoru jest mocno ograniczona, więc warto się pospieszyć. Kto pierwszy, ten lepszy!

Advertisement

Nie trać czasu! Kup bilet już teraz!

A już niedługo poznacie pierwsze nazwiska zawodników, którzy wystąpią w Arenie Gliwice. Nie zabraknie wśród nich zarówno medalistów igrzysk sportów akcji – X Games oraz utalentowanych zawodników, którzy te medale mają dopiero przed sobą.

Odliczanie do pierwszego takiego polskiego wydarzenia trwa! Bilety są już w sprzedaży, ale jeśli chcecie zdobyć dobre miejsca, musicie się pospieszyć – wejściówki rozchodzą się bardzo szybko!

Bilety do nabycia na: https://www.ebilet.pl/sport/extreme/freestyle-heroes/

Oficjalna strona: www.freestyleheroes.pl

KOMENTARZE