fbpx
A password will be e-mailed to you.

Marzyliście kiedyś, by na motocyklu FMX jeździć po Nowej Zelandii wraz z najlepszymi zawodnikami na świecie? Mikołaj ma taką szansę! Trzeba mu jedynie odrobinę pomóc poprzez głosowanie na Facebooku.

Mikołaj Tempka to zapaleniec FMX, marzący o doskonaleniu swoich umiejętności pod okiem najlepszych i jeździe po całym świecie. Marzenie może się spełnić, bo legendarna ekipa Crusty Demons ogłosiła konkurs, w którym nagrodą jest dołączenie do zespoły oraz na początek – trasa o Nowej Zelandii. 

Crusty Demons to legendarna ekipa, w której jeździły największy gwiazdy MX, SX czy FMX: Travis Pastrana, Jeremy McGrath, Robbie Maddison, czy ‘’ojciec chrzestny’’ FMX – Mike Metzger. Jeździli ze swoim show po całym świecie i nagrywali kozackie filmy, które do tej pory uznawane są za kultowe. Na koncie tej ekipy są też, niepobite do dziś, rekordy świata.

W jaki sposób Mikołaj Tempka może wygrać turniej ,,Next Generation Competition”? Zawodnicy z całego świata mogli wysyłać swoje wideo-zgłoszenia. Mikołaj szedł przez proces eliminacji jak burza, najpierw łapiąc się do najlepszej dziesiątki, a potem wygrywając drugą turę. 

Właśnie rozpoczęła się ostatnia, trzecia faza turnieju, do której trafił Mikołaj oraz Australijczyk Jack Wilcockson. Zwycięzca może być jednak tylko jeden.  Aby pomóc Mikołajowi, wystarczy polubić wideo na kanale Crusty Demons na Facebooku: https://www.facebook.com/crustydemons/videos/834843797425474/ – głosowanie trwa do 1 sierpnia 2021 roku. Ostatnie zdanie, co do wyboru triumfatora, należy jednak do ekipy Crusty Demons.

„Jeszcze żaden z polskich zawodników FMX nie trafił tak daleko. Już kiedyś internauci pokazali swoją siłę i pomogli mi wygrać wyjazd do samego Travisa Pastrany!” – mówił Mikołaj.

KOMENTARZE