fbpx
A password will be e-mailed to you.

FMF to najbardziej znany producent wydechów off-roadowych, który od prawie pół wieku towarzyszy zawodnikom uprawiającym motocross. Firma nieustannie się rozwija i poszukuje nowych rozwiązań. Nic zatem dziwnego, że postanowiła wejść na kolejny rynek i we współpracy z producentem gogli 100% stworzyła modele gogli m.in. Powerbomb i Powercore. Co nowego szykuje w sezonie 2022?

We wszystkich goglach FMF jest taka sama szyba, więc jedna będzie pasowała zarówno do modelu Powercore, jak i Powerbomb. Podobnie zrywki – jednego rodzaju można używać we wszystkich modelach gogli FMF. Dodatkowo dla bardziej wymagających zawodników pojawiła się właśnie możliwość zakupu szyby enduro.

Nowości Powercore

Gogle Powercore to podstawowy model producenta. Mają elastyczną ramkę, dzięki której dobrze dopasowują się do kasku i kształtu twarzy. Dwie warstwy gąbki umożliwiają łatwe chłonięcie wilgoci i zapewniają efektywną cyrkulację powietrza. Wizjer zrobiony poliwęglanu ma warstwę odporną na zarysowania. Gogle od wewnątrz zostały pokryte warstwą anti-fog, więc nie będą parować, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Pasek ma 40 mm szerokości i został pokryty od wewnątrz silikonem, dzięki czemu gogle zawsze będą stabilnie trzymać się na kasku.

Na nadchodzący sezon FMF stworzyło serię nowych projektów gogli Powercore: Sand Core Black z szybą smoke i z szybą clear, Sand Core Yellow z szybą smoke i z szybą clear, Flame Red z szybą clear, Assault Grey z szybą clear, gogle juniorskie: Core Black z szybą mirror silver i Core Yellow z szybą Mirror Gold.

Nowości Powerbomb

Gogle Powerbomb zadowolą najbardziej wymagających jeźdźców. Ich poliwęglanowa szyba została pokryta warstwą anti-fog, dzięki czemu nie ma ryzyka, że zaparują. Dodatkowo trójwarstwowa pianka świetnie wchłania wilgoć i dobrze dopasowuje się do kształtu twarzy, więc nie przedostanie się przez nią nawet najmniejsza kropla potu.

Gogle mają dodatkową wypinaną osłonę nosa chroniącą przed uderzeniami i odłamkami. Szyba w goglach jest mocowana w 9 miejscach, co eliminuje ryzyko jej wypięcia. Powerbomb mają też bardzo szeroki pasek – aż 45 mm – powlekany od wewnątrz silikonowym nadrukiem zapobiegającym obsuwaniu się. Gogle Powerbomb w nowej kolekcji zyskały wersję Osborne Red z szybą Mirror Red.

 

KOMENTARZE