fbpx
A password will be e-mailed to you.

Yamaha Motor Polska wraz z siecią dealerską aktywnie włącza się we wsparcie służb medycznych zaangażowanych w walkę z pandemią COVID-19.

Dealerzy w pięciu miastach przygotowali motocykle i skutery, które w tym i przyszłym tygodniu zostaną przekazane medykom biorącym czynny udział w opiece nad chorymi, badaniem osób z podejrzeniem wirusa i działaniach ograniczających rozprzestrzenianie się epidemii. Do dyspozycji służb zostały przygotowane dwa najpopularniejsze nad Wisłą modele – lekkie, wszechstronne motocykle Yamaha MT-07 wyposażone w wysoką szybę zabezpieczającą przed wiatrem i deszczem oraz sportowe maksiskutery XMAX 125 Tech MAX przeznaczone do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy kategorii B. Flota liczy łącznie aż 22 jednoślady oznaczone charakterystycznym znakiem #wspieramymedykow. Zachęcamy do wypatrywania tych pojazdów na ulicach Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Gdy tylko je dostrzeżecie, będziecie wiedzieć, że jadą nimi przedstawiciele służb medycznych walczących o nasze zdrowie.

Yamaha wspiera lekarzy

Pełna informacja o pojazdach jest dostępna u autoryzowanych dealerów: Poland Position i Uhma Bike w Warszawie, Centrum w Poznaniu, Motorland we Wrocławiu i Motorland Kraków w Krakowie oraz Wawrosz w Katowicach, a także na stronie www.yamaha-motor.pl.

KOMENTARZE