fbpx
A password will be e-mailed to you.

Podczas Wielkiej Gali Luksusowej Marki Roku 2013 nagrodzono ekskluzywne produkty i usługi oferowane na polskim rynku. Wśród laureatów znalazła się firma Fireweed Inc., która specjalizuje się w customingu motocyklowym.

To wielka przyjemność odbierać nagrodę z tytułem Luksusowej Marki Roku. Dzięki tego rodzaju rankingowi, można wybrać i polecić najlepsze produkty. Bardzo cieszę się, że wśród nich znalazł się Fireweed Inc., bo podstawą naszych działań jest najwyższa jakość – powiedział Thomas Ryżewski, prezes Fireweed Inc.

Fireweed Inc., posiadający swój Garaż w Polsce (Warszawa, ul. Bema 65), specjalizuje się w customingu motocyklowym, docenionym m.in. pierwszą nagrodą podczas Chicago Bike Show. Ręcznie produkowane części, siodła, sakwy i manetki są odniesieniem do stylizacji typu ”old school„. Firma oferuje kompletny serwis motocyklowy Harley Davidson oraz zimowe przechowanie i przygotowanie maszyn do kolejnego sezonu. Fireweed Inc. to także klub, który wspiera budowę sieci kontaktów biznesowych, organizuje zamknięte koncerty oraz spotkania z inspirującymi osobistościami.

Advertisement
KOMENTARZE

Advertisement