fbpx
A password will be e-mailed to you.

Marka Triumph ma różnych fanów: sympatyków stylowych customów i cruiserów, turystów oraz entuzjastów jazdy sportowej i terenowej. Na zlocie marki nie można się więc spodziewać nudy, o czym będziecie mogli się przekonać już 18 września.

„Festival Triumph – spotkanie miłośników motocykli Triumph”, bo tak będzie się nazywała impreza, odbędzie się w Modlinie koło Warszawy i jego okolicach. Miejsce wybrano nieprzypadkowo i bardzo trafnie, bowiem w tej okolicy każdy motocyklista będzie miał co robić. Nie brakuje tam bardzo przyjemnych i krętych dróg asfaltowych czy ciekawych terenów do jazdy Tigerami i Scramblerami. Jest tam także tor, na którym wyszaleją się właściciele małych i dużych „Trypli”. Organizator, Triumph Polska, zaplanował jazdy w każdych z tych warunków. Będzie więc szkolenie i track day na ODTJ Modlin prowadzone przez Artura Wajdę – byłego zawodnika i Mistrza WMMP oraz wycieczki po trasie asfaltowej, adventure lub Off-Road (w tym przypadku przydadzą się kostkowe opony). W trakcie wycieczek będziecie też mogli pobrać trochę lekcji jazdy w terenie od instruktorów Proenduro.pl, a także przetestować niemal wszystkie motocykle angielskiego producenta.


REKLAMA

Koszty uczestnictwa to 190 zł (właściciele motocykli Triumph), 290 zł (właściciele motocykli innych marek) oraz 50 zł za osobę towarzyszącą. Zlot jest jednodniowy i trwa od 9:00 do 18:00.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: www.eventy.triumphpolska.pl


Spotykamy się:

Lokalizacja: Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin
Adres: Generała Wiktora Thommée 1B, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Na miejscu będzie można zapisać się na jazdy testowe motocyklami demo. Warianty:


REKLAMAREKLAMA


Street Triple i Speed Triple – po jednej sesji podczas jazd na torze
Classic – podczas jazdy on road
Tigery –  podczas trasy adventure
Rockety i roadstery – trasa on road

W godzinach 14-18 sesje testowe

 

KOMENTARZE


REKLAMA