fbpx

Marka Triumph ma różnych fanów: sympatyków stylowych customów i cruiserów, turystów oraz entuzjastów jazdy sportowej i terenowej. Na zlocie marki nie można się więc spodziewać nudy, o czym będziecie mogli się przekonać już 18 września.

„Festival Triumph – spotkanie miłośników motocykli Triumph”, bo tak będzie się nazywała impreza, odbędzie się w Modlinie koło Warszawy i jego okolicach. Miejsce wybrano nieprzypadkowo i bardzo trafnie, bowiem w tej okolicy każdy motocyklista będzie miał co robić. Nie brakuje tam bardzo przyjemnych i krętych dróg asfaltowych czy ciekawych terenów do jazdy Tigerami i Scramblerami. Jest tam także tor, na którym wyszaleją się właściciele małych i dużych „Trypli”. Organizator, Triumph Polska, zaplanował jazdy w każdych z tych warunków. Będzie więc szkolenie i track day na ODTJ Modlin prowadzone przez Artura Wajdę – byłego zawodnika i Mistrza WMMP oraz wycieczki po trasie asfaltowej, adventure lub Off-Road (w tym przypadku przydadzą się kostkowe opony). W trakcie wycieczek będziecie też mogli pobrać trochę lekcji jazdy w terenie od instruktorów Proenduro.pl, a także przetestować niemal wszystkie motocykle angielskiego producenta.

Koszty uczestnictwa to 190 zł (właściciele motocykli Triumph), 290 zł (właściciele motocykli innych marek) oraz 50 zł za osobę towarzyszącą. Zlot jest jednodniowy i trwa od 9:00 do 18:00.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: www.eventy.triumphpolska.pl


Spotykamy się:

Lokalizacja: Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin
Adres: Generała Wiktora Thommée 1B, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Na miejscu będzie można zapisać się na jazdy testowe motocyklami demo. Warianty:

Street Triple i Speed Triple – po jednej sesji podczas jazd na torze
Classic – podczas jazdy on road
Tigery –  podczas trasy adventure
Rockety i roadstery – trasa on road

W godzinach 14-18 sesje testowe

 

KOMENTARZE