fbpx
A password will be e-mailed to you.

Yamaha stworzyła w ostatnich latach segment Sport Heritage, który zapewnił marce pozycję lidera na rynku motocykli, oferując łatwe do customizacji maszyny konstruowane w ramach projektu Yard Built we współpracy z najlepszymi customizerami na świecie.

Wielu konstruktorów korzysta z ożywienia, jakie przeżywa sektor custom/retro, i próbuje zagarnąć kawałek tortu dla siebie. My jednak pragniemy iść dalej, wyznaczając innowacyjne i nieznane wcześniej kierunki. Jaką więc role powinniśmy przyjąć, by móc oferować jeszcze większą różnorodność w tym segmencie?

Szukając odpowiedzi na to pytanie, zrodził się pomysł stworzenia „Faster Sons” – naturalnej ewolucji naszej filozofii budowania motocykli serii Sport Heritage. „Faster Sons” to ukłon wobec maszyn posiadających ducha przeszłości, lecz również nasza duma z obecnych potomków dnia dzisiejszego i jutra, ponieważ ponad wszystko po prostu kochamy jazdę jednośladami.

I tak nasze wewnętrzne hasło robocze stało się naszą mantrą, definiującą to, jakie motocykle Sport Heritage budować będziemy w przyszłości.

„Faster Sons” Yamahy już wkrótce wyjadą na ulice…

KOMENTARZE