fbpx
A password will be e-mailed to you.

Ewan McGregor znów w siodle Moto Guzzi! Nie od dziś wiadomo, że znany, hollywoodzki aktor jest prawdziwym fanem i pasjonatem motocykli z Mandello del Lario. To już drugi raz, kiedy motocykl Moto Guzzi promowany jest przez McGregora. W 2013 roku stał się twarzą kampanii wprowadzającej na rynek nowy model – California 1400.

Związek między Moto Guzzi i szkockim aktorem jest autentyczny i wynika z miłości McGregora do motocykli, szczególnie tych z Mandello. Znany jest nie tylko ze swojej gry aktorskiej w ponad pięćdziesięciu produkcjach filmowych, ale również z programu dokumentalno-podróżniczego „Long Way Round”, gdzie okrążył świat na motocyklu.

Najpierw test

McGregor jako pasjonat motocykli upodobał sobie jedną markę, Moto Guzzi. Po raz drugi stał się twarzą kampanii promującej jednoślad z Mandello. Współpraca ta jest unikalna i prawdziwa, dzięki motocyklowemu podejściu McGregora. Zanim zgodził się zostać twarzą kampanii, jak przystało na prawdziwego motocyklistę, Ewan postanowił przetestować osobiście motocykl, za który miał poręczyć.

Taka rekomendacja zobowiązuje! Moto Guzzi informuje, że testy poszły pomyślnie i Ewan McGregor po raz drugi promuje motocykl spod znaku Orła.

Zdjęcia realizowane w pięknych okolicznościach przyrody na Sardynii wykonane zostały przez Paolo Zambaldiego, a cały projekt jest pomysłem dyrektora artystycznego Luca Eremo.

Więcej o motocyklu

 

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów