fbpx
A password will be e-mailed to you.

Enduro Rally 24 to rajd na orientację z odcinkami czasowymi. Długość trasy dla klas, które będą jechały w kategoriach 12-godzinnych wyniesie pond 250 km dróg nieutwardzonych plus odcinki specjalne (OS-y), a klasa 24-godzinna to ponad 350 km bezdroży plus OS-y.Same OS-y będą to przygotowane odcinki z jazdą na czas, gdzie zawodnicy będą zmagać się z przeszkodami […]

Enduro Rally 24 to rajd na orientację z odcinkami czasowymi. Długość trasy dla klas, które będą jechały w kategoriach 12-godzinnych wyniesie pond 250 km dróg nieutwardzonych plus odcinki specjalne (OS-y), a klasa 24-godzinna to ponad 350 km bezdroży plus OS-y.
Same OS-y będą to przygotowane odcinki z jazdą na czas, gdzie zawodnicy będą zmagać się z przeszkodami terenowymi typu podjazdy, koleiny, błoto, piach i woda oraz trzy szybkie w stylu cross-country rozegrane na otwartej przestrzeni. Uczestnictwo w rajdzie daje możliwość doświadczenia trudu wielogodzinnego maratonu enduro, jednak na trasie będą czekały punkty z wyżywieniem – a na etapach nocnych będzie „punkt regeneracji” z możliwością odpoczynku i krótkiej drzemki.

Poczuj się jak na rajdzie Dakar!

Opcja Rally 24 to specjalnie przygotowana forma przygody dla najbardziej żądnych przygód fanów enduro. Całość trasy będzie zabezpieczona przez wykwalifikowaną grupę ratowniczą, samochody terenowe z lawetami oraz ratowników na quadach.
Organizatorzy postawili sobie za cel zorganizować profesjonalną imprezę dostępną dla wszystkich miłośników enduro. Rajdowi Patronuje Burmistrz Miasta Giżycka, a partnerami zostały duże firmy związane z branżą motocyklową (KTMsklep.pl, Dobre Sklepy Motocyklowe jako dealer FOX-a, Valvoline, SHOEI oraz wiele innych) – ciekawe nagrody czekają na zwycięzców.
Jest to pierwsza impreza w naszym kraju, gdzie uczestnicy mogą rywalizować 24 godziny, odnajdują odcinki czasowe, a trasa pomimo swej długości nie jest powtarzaną pętlą. Świat Motocykli wraz z organizatorami zaprasza do uczestnictwa!

szczegóły na:

KOMENTARZE