fbpx
A password will be e-mailed to you.

Koncern Polaris od kilku lat konsekwentnie buduje siłę marki Indian na świecie. Rosnąca z każdym rokiem gama modelowa doczekała się w 2018 roku prawdziwego diamentu segmentu turystycznego – motocykla Indian Roadmaster Elite.

Jeżeli jakikolwiek motocykl na rynku jest arcydziełem, to jest to na pewno Indian Roadmaster Elite. Trzydzieści godzin zajmuje ręczne malowanie elementów jednego modelu. Na baku umieszczone są zdobienia z prawdziwego 23 karatowego złota. Wykonanych z ogromną atencją ozdobnych elementów trudno się doliczyć – lusterka, zapięcia kufrów, lampy, bumpery, obicia foteli, osłony silnika, wykończenia manetek, centralna konsola. Mówi się, że motocykle Indian wyróżnia to, że są dziełem nie tylko inżynierów, ale i designerów. Ten model jest tego najlepszym dowodem.

Jazda jest najważniejsza

Indian Roadmaster Elite napędza wielokrotnie nagradzany silnik Thunder Stroke 111, o pojemności 1811 cm3 i potężnym momencie obrotowym 138,9 NM osiąganym już przy 2600 obr/min. O jakość podróżowania dba aluminiowa rama o doskonałej geometrii oraz komfortowo zestrojone zawieszenie motocykla. Hamulce standardowo wyposażone są w ABS. Bezpieczeństwo motocyklisty oraz sprzętu zapewniają chromowane gmole oraz bumpery na błotnikach. Wszystkie informacje o stanie silnika, ciśnieniu w oponach oraz innych parametrach pracy motocykla wyświetlają się na 7 calowym ekranie systemu Indian Ride Command.

Turystyka w klimacie ultra premium

Indian Roadmaster Elite wyposażony jest w przestrzeń na bagaż o pojemności 140 litrów. Odporne na czynniki pogodowe kufry można otworzyć i zamknąć za pomocą centralnego zamka. Turysta poruszający się tym sprzętem ma także do dyspozycji: system bezkluczykowy, podgrzewane fotele wykonane z prawdziwej skóry, podgrzewane manetki, podłokietniki dla pasażera, oraz elektrycznie sterowaną szybę.

Nowoczesne udogodnienia

Indian Roadmaster Elite wyposażony jest w najlepszy i najszybszy interaktywny system zrobiony z myślą o jednośladach – Ride Command. Znajdują się w nim: niezwykle szybka i łatwa w obsłudze nawigacja, komputer pokładowy czy informacje o motocyklu. Dzięki systemowi łatwo można połączyć się ze swoim telefonem za pośrednictwem Bluetooth, oraz wydobyć z 300 watowego systemu audio krystalicznie czysty dźwięk. Wszystko to można obsłużyć w rękawicach motocyklowych, na 7-calowym ekranie bez obawy o barierę językową. Motocykle jeżdżące po Polsce posiadają polską wersję systemu.

Niezawodność w standardzie

– mówi Katarzyna Kliś, odpowiedzialna za sprzedaż i marketing marki w Polsce.

Indian RoadMaster Elite w Polsce.

Luksusowe produkty zawsze wiążą się z limitami.

– zaznacza Katarzyna Kliś

Jedno jest pewne – zwróci uwagę na polskich trasach. Cena motocykla to 169900 zł, a zakupu można dokonać u jednego z sześciu autoryzowanych dealerów.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów