fbpx
A password will be e-mailed to you.

Z raportu opublikowanego przez markę można dowiedzieć się, że w planach Hondy znalazło się miejsce elektryczne skutery i motocykle.

O elektrycznych jednośladach mówi się dużo. Z drugie jednak strony tego typu motocykle czy skutery na razie nie zyskały zbyt dużej popularności. Na razie przynajmniej są drogie, a zasięgi większości maszyn pozostawiają wiele do życzenia.

Mimo tego większość producentów już teraz zastanawia się nad produkcją elektrycznych motocykli na większą skalę. Testowany przez nas KTM E-SX zaskoczył nas swoimi możliwościami i szczerze powiedziawszy dzięki niemu nieco mniej sceptycznie patrzymy na elektryczna przyszłość.

Honda, jak wynika z ujawnionych informacji, będzie się skupiać raczej na mniejszych jednośladach. jak czytamy w raporcie mają to być ”elektryczne motocykle spełniające lokalne potrzeby„.

Na razie wydaje się też, że pierwsi elektryki od Hondy zobaczą Japończycy i Chińczycy. Czy jednoślady ”na baterie„ trafia do Europy. Zapewne kiedyś tak, ale nie spodziewajmy się tego zbyt szybko.

KOMENTARZE
Advertisement