fbpx

Suzuki szykuje coś specjalnego na najbliższe dni i jest to fakt. Potwierdzeniem tych słów niech będzie film, który producent opublikował w miniony weekend. To zapowiedź nowego V-Stroma!

Suzuki nakręca w ostatnim czasie swoich fanów, prezentując raz po raz kolejne filmy, dotyczące nowej odsłony V-Stroma. Pierwsze wideo było nieco dziwne. Nie znaleźliśmy w nim nawet motocykla. W drugim mogliśmy zobaczyć sylwetkę sprzętu oraz kilka detali. Teraz, w trzecim filmie możemy oglądać motocykl w pełnej krasie. Jest to V-Strom 1000.


REKLAMA

Tak naprawdę z filmu ciężko wywnioskować co dokładnie będzie sobą reprezentować nowy turystyk Suzuki, ale widzimy kilka szczegółów. Motocykl będzie posiadać całkowicie przeprojektowany moduł lamp przednich – te nieco zbliżone są stylem, do reflektorów znanych nam z nowej Katany, a jeżeli mielibyśmy doszukiwać się odniesień historycznych, to w przedniej części znajdziemy duszę Suzuki DR Biga. Kwadratowa lampa, wysunięty dziób – wspomnienia wracają, prawda? Poza tym na filmie możemy zobaczyć regulowaną przednią szybę oraz całkowicie nowy wyświetlacz.

Jak dokładnie prezentować się będzie nowy V-Strom? O tym przekonamy się już za kilka dni podczas międzynarodowych targów motocyklowych EICMA 2020!

KOMENTARZE

REKLAMA

Polecane artykuły
Ilość skuterów klasy 125 na naszym rynku jest ogromna. Od…
Sezon 2020 zapowiada się piekielnie emocjonująco! Do kalendarza World Enduro…