fbpx
A password will be e-mailed to you.

Suzuki szykuje coś specjalnego na najbliższe dni i jest to fakt. Potwierdzeniem tych słów niech będzie film, który producent opublikował w miniony weekend. To zapowiedź nowego V-Stroma!

Suzuki nakręca w ostatnim czasie swoich fanów, prezentując raz po raz kolejne filmy, dotyczące nowej odsłony V-Stroma. Pierwsze wideo było nieco dziwne. Nie znaleźliśmy w nim nawet motocykla. W drugim mogliśmy zobaczyć sylwetkę sprzętu oraz kilka detali. Teraz, w trzecim filmie możemy oglądać motocykl w pełnej krasie. Jest to V-Strom 1000.

Tak naprawdę z filmu ciężko wywnioskować co dokładnie będzie sobą reprezentować nowy turystyk Suzuki, ale widzimy kilka szczegółów. Motocykl będzie posiadać całkowicie przeprojektowany moduł lamp przednich – te nieco zbliżone są stylem, do reflektorów znanych nam z nowej Katany, a jeżeli mielibyśmy doszukiwać się odniesień historycznych, to w przedniej części znajdziemy duszę Suzuki DR Biga. Kwadratowa lampa, wysunięty dziób – wspomnienia wracają, prawda? Poza tym na filmie możemy zobaczyć regulowaną przednią szybę oraz całkowicie nowy wyświetlacz.

Jak dokładnie prezentować się będzie nowy V-Strom? O tym przekonamy się już za kilka dni podczas międzynarodowych targów motocyklowych EICMA 2020!

KOMENTARZE