fbpx
A password will be e-mailed to you.

Całkiem niedawno mieliśmy możliwość testowania Benelli TRK 502. Sprzęt okazał się bardzo wdzięcznym i uniwersalnym motocyklem stworzonym przede wszystkim do turystyki! Tymczasem Benelli podczas targów motocyklowych w Mediolanie zaprezentowało nowy model: Benelli TRK 251!

Ćwiartka Benelli oparta została na kratownicowej ramie, w której umieszczono niewielki silnik dysponujący mocą na poziomie 24,5 KM. Z przodu znajdziemy widelec Upside-down o średnicy rur 41 mm, a w tylnej część amortyzator centralny. Jednoślad otrzymał 17- calowe koła, zarówno z przodu jak i z tyłu. Ten ruch producenta wskazuje to na to, że TRK 251 będzie raczej motocyklem asfaltowym niż dualowym. Za wyhamowanie pojazdu odpowiadać będzie układ hamulcowy wyposażony w osi przedniej w tarcze hamulcową o rozmiarze 280 mm, a w osi tylnej 240 mm.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=gKd9p6P64dA?allowfullscreen=true&autoplay=0&border=0&wmode=opaque&controls=1&showinfo=0]

Co ciekawe do ćwiartki i połówki już niedługo dołączy motocykl w tym samym stylu o pojemności 125 cm3. Sama 250-tka będzie dostępna w salonach sprzedaży już na wiosnę 2019 roku!

KOMENTARZE