fbpx
A password will be e-mailed to you.

Z okazji niesamowitej rocznicy 110-lecia, Triumph zaprasza wszystkich posiadaczy motocykli i sympatyków marki na zlot Easy Rider Party (22 – 23 czerwca).

Impreza, jak co roku, odbędzie się w malowniczych okolicach Wieliczki, w miejscowości Borek. Dla wszystkich przybyłych posiadaczy motocykli Triumph oraz dla miłośników tej brytyjskiej marki przygotowano wiele atrakcji. Ta impreza ma zainaugurować coroczną tradycję spotkań „triumphowych”, dzięki czemu coraz liczniejsi posiadacze motocykli tej marki mogliby spotkać się, wymienić doświadczenia, podzielić się pasją. Dlatego na wszystkich będzie czekała specjalna „strefa Triumph”, w której prezentowane będą też najnowsze motocykle Triumph, na czele z tegorocznymi nowościami – Speedem R i Explorerem. Fani marki będą mieli wyjątkową możliwość poznać Rocketa Custom oraz jego konstruktora. Konrad Sobczyk chętnie odpowie na wszystkie pytania i zdradzi tajemnice konstrukcji tego potwora. Warto pamiętać, że Rocket Custom będzie brał udział w kolejnej edycji konkursu Custom Show, która odbędzie się właśnie podczas Easy Rider Party. Wśród atrakcji przewidziano też pokaz stuntu w wykonaniu Wheelieholix Triumph Stunt Team Polska. Pomiędzy jazdami Fragmenta i Beka wszyscy będą mogli porozmawiać z chłopakami, obejrzeć ich mocno modyfikowane Streety oraz poznaća tajniki jazdy ekstremalnej i  przekonać się, jak doskonałymi pojazdami do stuntu są Triumphy.


REKLAMA

Pomiędzy pokazami zaplanowano konkursy z ciekawymi nagrodami i wspólny, „triumphowy” udział w paradzie zlotowej. Więcej informacji o Triumph Polska na zlocie w Borku znajdziecie na profilu Facebook: www.facebook.com/TriumphMotocykle i na stronie www.triumph.net.pl. Odwiedzając profil www.facebook.com/Wheelieholix można poznać oficjalny team stunterski, zobaczyć zdjęcia i relacje z pokazów, a także zapowiedzi kolejnych imprez w których będą brali udział. Więcej informacji o samym zlocie znajdziecie na www.easyriderparty.pl.


REKLAMAREKLAMA


KOMENTARZE

REKLAMA