fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jazdy testowe nowymi modelami motocykli Harley-Davidson i inne atrakcje czekają na wszystkie panie, które przybędą do Liberatora na ?Dzień Kobiet? już w sobotę 25 października!

Kobiecy portal motoryzacyjny Motocaina.pl wraz z warszawskim salonem Liberator Harley-Davidson zapraszają wszystkie motocyklistki wraz z osobami towarzyszącymi oraz panie, które nie mają uprawnień do poruszania się jednośladem, ale zawsze o tym marzyły, na wyjątkowe wydarzenie: motocyklowy „Dzień Kobiet w październiku„.

Advertisement

Już 25 października będzie można osobiście sprawdzić podczas jazd testowych najnowsze modele motocykli Harley-Davidson, m.in. debiutujący właśnie Street 750, Iron 883, Sportster Custom 1200 CB, Dyna StreetBob, Softail Breakout, RoadGlide. Wystarczy zgłosić chęć jazdy testowej (zgłoszenia dostępne jedynie dla kobiet: [email protected] lub tel. 501 608 250) i przybyć do salonu Liberator w Warszawie na umówioną godzinę jazdy.

Organizatorzy zapewniają pamiątkowe zdjęcia zarówno z jazd testowych, jak i stacjonarne, z użyciem odzieży i akcesoriów Harley-Davidson.

Wszystkim paniom, które nie mają uprawnień do kierowania jednośladami, a chcą poczuć klimat motocyklizmu, zaoferowana zostanie przejażdżka jednym z motocykli Harley-Davidson z kierowcą HOG, klubu zrzeszającego posiadaczy HD.

Na uczestniczki wydarzenia czeka mnóstwo innych atrakcji, m.in. malowanie paznokci, konsultacje makijażowe, porady „jak się malować i czesać pod kask”, pokazy jazdy na placu manewrowym, zniżki na odzież i akcesoria Harley-Davidson, vouchery z rabatem na kurs nauki jazdy motocyklem, muzyka na żywo, foodtrucki i wiele innych! W ramach jednego z konkursów będzie można wygrać motocykl Harley-Davidson Street 750 na weekend!

Impreza odbędzie się w sobotę 25 października 2014, w godzinach 11.00-18.00. Miejsce: Liberator Harley-Davidson, ul. Górczewska 30, Warszawa. Wstęp wolny.

KOMENTARZE