fbpx
A password will be e-mailed to you.

Liberator Harley-Davidson ma zaszczyt zaprosić wszystkie Panie motocyklistki i nie tylko do wspólnego świętowania Ich wyjątkowego dnia. Masz dość goździków i rajstop? Ten event jest dla Ciebie!

W tym dniu Panie będą mogły zupełnie za darmo skorzystać z jazd testowych na motocyklach Harley-Davidson. Wśród nich:

– najnowszy, najmniejszy, najlżejszy i najbardziej zwrotny, popularnie nazywany „Małym Szatanem w stajni HD” Street 750 w ilości aż 2 sztuk,

– Sportster Iron 883,

– Sportster Cutom B 1200,

– a dla odważnych, silnych kobiet, motocykl z rodziny Touringów, legendarny Road Glide.

Jazdy będą odbywać się w zorganizowanych grupach, co godzinę zaczynając od 12.00 do 16.00. Zadzwoń lub napisz i umów się na jazdę testową: Wojtek – 515-069-041 [email protected]

Kolejną atrakcją będą prowadzone specjalnie z myślą o motocyklistkach przez motocyklistkę zajęcia fitness. Panie będą mogły nauczyć się wspólnie jak się rozgrzać przed długą podróżą na motocyklu oraz jakie ćwiczenia można robić wykorzystując sprzęt, który można znaleźć w każdym garażu.

Dodatkowo w programie:

– TYLKO DLA PAŃ – 20% rabatu na damską kolekcję!


REKLAMAREKLAMA


– konsultacje makijażowe Mary Kay

– stoisko z biżuterią Skulls&Bones

– prezentacja zdjęć z kobiecych podróży na HD

– konkursy z nagrodami!

Konkursy:

– wśród Pań obecnych podczas eventu, które wypełnią odpowiedni formularz, jedna szczęściara wygra Street’a 750 na cały weekend!

– drugi konkurs zaangażuje inwencję twórczą uczestniczek. Wszystkie kobiety, które podczas eventu przyjdą do salonu i zrobią sobie selfie na motocyklu, a potem wyślą do nas zdjęcie, które wyląduje w specjalnym konkursowym albumie na naszym fanpage będą miały możliwość wygrania pięknej biżuterii od Harley-Davidson z kryształami Svarowskiego.

KOMENTARZE


REKLAMA