fbpx
A password will be e-mailed to you.

W sezonie 2014 Romet wprowadza do sprzedaży motocykle na wszystkie drogi: przeprawowo-turystyczne ADV150 i ADV170 oraz uniwersalny do jazdy w mieście i poza miastem Z175.

Romet ADV150 został stworzony dla miłośników bezdroży i dalekich wypraw. Producent zapewnia, że dzięki solidnemu zawieszeniu i odpornej konstrukcji podwozia ten model poradzi sobie w każdych warunkach. Napędzany jest jednocylindrowym, czterosuwem o pojemności 150 ccm i mocy 13 KM. Solidny stelaż bagażnika pozwoli zabrać w podróż wszystkie niezbędne bagaże. Adventure wyposażony jest w komplet gmoli zabezpieczających nadwozie motocykla podczas jazdy w terenie oraz gniazdo zapalniczki z portem USB, idealne by podładować telefon lub nawigację.

Romet ADV170 wygląda bardziej terenowo od słabszego brata. Jego silnik, choć o kilkanaście ccm pojemniejszy, nie imponuje większą mocą. Jednak motocykl ma rozpędzać się do setki – to o 5 km/h więcej niż ADV150.

Ktoś może się uśmiechnie z rezerwą, że to takie trochę mocniejsze motorowery, ale gdy zobaczymy, ile trzeba za nie zapłacić – odpowiednio 5500 i 6000 zł (bez złotówki) – to popatrzymy może inaczej na te motocykle w cenie skutera.

Nowy Romet Z175 może poruszać się zarówno po asfaltowych, szutrowych, jak i piaszczystych drogach. Firma Romet nie podaje na razie szczegółów technicznych tego motocykla. W komunikacie prasowym czytamy tylko: ”Optymalnie zestrojone zawieszenie, opony, ergonomia i wyważenie konstrukcji sprawia, że maszyna porusza się intuicyjnie„.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów