fbpx
A password will be e-mailed to you.

Kilka tygodni temu ESG Rumble 400 stał na naszym stoisku podczas Warsaw Motor Show! Teraz walczy w ścisłym finale konkursu Ducati Custom Rumble! To nie wszystko! Do finału dostał się jeszcze jeden sprzęt z Polski, to Batass od Revolt Customs.

Impreza cieszy się ogromną popularnością. Tylko w trakcie tegorocznej edycji oddano łącznie około 200 tysięcy głosów. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w trakcie imprezy World Ducati Week we włoskim Misano (20-22 lipca). Zwycięzca pojedzie do Kaliforni, gdzie narodził się styl scrambler.

– Mariusz „Smoku” Rakowski”, nasz ekspert od motocykli custom.

Do ścisłego finału dostali się customerzy z Polski i Tajlandii. Jeden motocykl z to znany nam i wspomniany powyżej ESG Rumble 400 spod ręki Easter Spirit – sprzęt tej wygrał w karegorii „Najlepszy Dealer”, drugi do również wspomniany Batass wykonany przez Revolt Customs. Batass wskoczył na najwyższe miejsce podium w kategorii twórców niezależnych. Oprócz sprzętów z Polski, do finału dostały się dwa motocykle z Tajlandii. Triumfowały one w kategorii „Najlepszy klient” z motocyklem Black Ant oraz „Debiutant” z customem o nazwie Aree

KOMENTARZE