fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już 6-7 lipca odbędzie się druga runda East Motocross Cup 2019 w Nowodworze! Nie może was tam zabraknąć!

KM Cross Lublin znany jest z organizacji zawodów na najwyższym poziomie. Taką opinię wyrobił sobie najpierw przez kilka lat prowadząc cykl Otwartych, a później Międzynarodowych Mistrzostw Lubelszczyzny, które przyciągały niepowtarzalnym klimatem, świetnie przygotowanymi torami, zaciętą rywalizacją i oczywiście nagrodami. Jednak kiedy w tym roku powołali do życia cykl East Motocross Cup 2019 przebili sami siebie. Pierwsza runda zorganizowana na sztucznym, specjalnie zbudowanym na tą okazję torze w Bike Parku Lublin okazała się prawdziwą petardą, której nawet potężna ulewa w sobotę nie zdołała ostudzić zapału organizatorów, kibiców i oczywiście zawodników.

Ukoronowaniem imprezy były wyścigi klasy PRO, w której mogliśmy oglądać całą czołówkę wymiataczy ze Środkowo-Wschodniej Europy skuszonych wysokimi nagrodami pięniężnymi. O poziomie tej rywalizacji niech świadczy fakt, że w pierwszej 10-tce znalazło się zaledwie 3 Polaków – Tomek Wysocki, Maciej Więckowksi i Łukasz Lonka!

east mx cup 2

Już w najbliższy weekend 6 i 7 Lipca, East MX Cup powróci, aby rozstrzygnąć losy drugiej rundy i ponownie obsypać zawodników nagrodami rzeczowymi i grubą kasą! Tym razem zawodnicy zawitają na jeden z najlepszych obiektów w Polsce – tor w Nowodworze koło Lubartowa. Piaskowa nawierzchnia z mega ciekawymi elementami z pewnością zweryfikuje umiejętności riderów i dostarczy niezapomnianego widowiska kibicom.

Dodatkowo organizator przewidział sporo atrakcji i każdy, kto pojawi się na miejscu będzie mógł spróbować swoich sił w jeździe na mini crossie, zjeść pysznego burgera, czy schłodzić się swoim ulubionym trunkiem. Więcej chyba nie trzeba mówić, tu trzeba być!

Więcej informacji o zawodach znajdziecie tutaj!

 

KOMENTARZE