fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jeśli Św. Mikołaj nie był dla Was w tym roku zbyt łaskawy albo sami chcecie sobie zrobić idealny prezent na koniec 2021 roku, z pomocą przychodzi Ducati. W sprzedaży jest już dostępny wyjątkowy album podsumowujący miniony sezon w wykonaniu zawodników reprezentujących bolońskiego producenta – zarówno w MotoGP, jak i World Superbike.

Ducati ma za sobą niesamowicie udany sezon 2021 w MotoGP. Zawodnicy bolońskiego producenta zgarnęli w sumie siedem zwycięstw i tytuł mistrza świata wśród konstruktorów. Pecco Bagnaia wywalczył drugie miejsce w „generalce”. W World Superbike też było nieźle, bo zawodnicy Ducati zdobywali zwycięstwa, a Scott Redding wywalczył trzecią lokatę w mistrzostwach.

Advertisement

By uczcić te sukcesy, Ducati raz jeszcze podjęło współpracę ze studiem Artioli Editore 1899 z Modeny. Wspólnymi siłami przygotowano najnowszą wersję oficjalnego rocznika podsumowującego sezon 2021 w wykonaniu Ducati Corse. W albumie nie brakuje najbardziej spektakularnych zdjęć od najlepszych sportowych fotografów. Nie ma więc lepszej okazji, by zobaczyć nieco kulis wyścigowego świata Ducati.W książce ukazano osiągnięcia fabrycznych ekip Ducati Lenovo Team i Aruba.it Racing-Ducati oraz ich zawodników – Francesco Bagnai, Jacka Millera, Scotta Reddinga i Micheaela Rubena Rinaldiego. Nie brakuje jednak informacji o satelickich teamach Ducati tak w MotoGP, jak i WSBK. Do tego wszystkiego Ducati podsumowuje też mistrzostwa Endurance, a także krajowe czempionaty, w których bierze udział – British Superbike, MotoAmerica, CIV, czy Australian SBK.

Album ma wymiary 30×30 centymetrów, twardą okładkę, liczy 208 stron, zawiera w sobie ponad 250 zdjęć, a tekst napisano w językach angielskim i włoskim.

Książka Ducati Corse 2021 Official Yearbook dostępna jest na stronie www.artioli.it w nowej, niższej cenie – 44,20 euro. 

KOMENTARZE