fbpx
A password will be e-mailed to you.

Stretfighter 848 uzupełni gamę ?golasów? Ducati, o model mniej wymagający niż jego większy brat, a co za tym idzie skierowany do szerszego grona odbiorców.

Streetfighter 848 łączy w sobie całą technologię i charakter silnika 848 Testastretta 11° z doskonale zestrojonym podwoziem. W efekcie otrzymujemy motocykl, który prowadzi się tak samo łatwo i intuicyjnie jak na każde Ducati przystało, jest szybki i agresywny, jednak zastosowano w nim mniejszy silnik, z łagodniejszym przyrostem mocy i momentu obrotowego.


REKLAMA

Design mniejszego Streetfightera, nawiązuje w prostej linii do większego brata. Nie ma się co dziwić, gdyż Streetfighter 1098, już podczas swojego debiutu w Mediolanie w 2008 roku, bezapelacyjnie zyskał tytuł „najpiękniejszego motocykla wystawy”.

Streetfighter 848 będzie dostępny w trzech kolorach. Oczywiście, jedną z wersji będzie czerwień Ducati, żółty z pewnością znajdzie wielu zwolenników pośród motocyklistów przywiązujących mniejszą wagę do tradycji, a czarny mat „Dark Stealth” podkreśli łobuzerski charakter nakeda.


REKLAMAREKLAMA


KOMENTARZE


REKLAMA