fbpx
A password will be e-mailed to you.

Scrambler to styl i wyrażanie samego siebie. Chyba zatem nie zdziwi nikogo, że do wersji specjalnej motocykla dodawane sa pasujące do niego okulary.

Edycja specjalna motocykla Ducati Scrambler powstała dla uczczenia kilkuletniej już współpracy między bolońską marką, a firmą Italia Independent. Oczywiście Scrambler Italia Independent to edycja limitowana. Powstanie zaledwie 1077 sztuk tej maszyny. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by ta stylizacja stała się dla Was inspiracja do stworzenia własnej maszyny.

Advertisement

Scrambler dostał nie tylko świetne brązowe malowanie połączone z wyglądającymi jak z miedzi ramą i kołami ale także smaczki takie jak wydech Termignoni czy montowane na końcówkach kierownicy lusterka. Twórcy zdecydowali się także na dołożenie małej owiewki z przodu czy zmianę kanapy. Z jednej strony są to detale ale tworzą niepowtarzalny klimat tego motocykla.

Do kompletu z motocyklem możecie kupić specjalne okulary przeciwsłoneczne nawiązujące kolorystyką do samego jednośladu. Jak zapowiada Italia Independent powstaną jeszcze cztery modele okularów, każda pasująca do odpowiedniego Scramblera, czyli Classic, Full Throttle, Icon i Urban Enduro.

Advertisement
KOMENTARZE
Advertisement