fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już w sobotę 26 czerwca na Torze Jastrząb odbędzie się całodniowy trening torowy dla wszystkich właścicieli motocykli Ducati! To niepowtarzalna szansa, by pod okiem profesjonalnych instruktorów i w bezpiecznych warunkach, przesuwać granice strachu, a także poznawać limity swoich maszyn.

Red Track Academy to wyjątkowa impreza motocyklowa organizowana przez Ducati Polska oraz JC Group na Autodromie Jastrząb koło Radomia. W sobotę 26 czerwca na treningowo-szkoleniowym obiekcie na pewno nie zabraknie emocji i świetnej zabawy.

Dzień rozpocznie się od przygotowania teoretycznego i ćwiczeń w poszczególnych sekcjach toru. W drugiej części dnia, podzieleni na grupy uczestnicy, będą mieli okazję pojeździć pełną nitką toru o długości około 1700 metrów w 15-minutowych sesjach.

Harmonogram wydarzenia:

8:00 – 8:50 Rejestracja
9:00 – 9:30 Przywitanie uczestników i część teoretyczna 
9:30 – 9:50 Przygotowanie do jazdy
9:50 – 10:50 Zajęcia praktyczne w grupach – doskonalenie techniki jazdy
10:50 – 11:10 Przerwa
11:10 – 12:10 Zajęcia praktyczne w grupach – doskonalenie techniki jazdy
12:10 – 12:30 Przerwa
12:30 – 13:30 Zajęcia praktyczne w grupach – doskonalenie techniki jazdy
13:30 – 14:00 Lunch
14:00 – 17:00 Jazdy treningowe pełną nitką toru

Wszyscy właściciele motocykli marki Ducati, gotowi na całodniową zabawę, są mile widziani. Warto pamiętać, że wjazd na tor wymaga w pełni sprawnego pojazdu oraz specjalnego stroju zapewniającego bezpieczeństwo, czyli jedno- lub dwuczęściowego kombinezonu skórzanego bądź tekstylnego z atestowanymi ochraniaczami, twardych butów chroniących kostkę, rękawic motocyklowych oraz kasku z homologacją.

Organizatorzy zachęcają też do dołączenia do wydarzenia na facebookowym profilu Ducati Polska. Impreza przeznaczona jest wyłącznie dla posiadaczy i użytkowników Ducati.

Właścicieli motocykli innych marek zapraszamy dzień wcześniej, w piątek 25 czerwca, na Liberty Motors Track Day! Podczas imprezy będzie też możliwość przetestowania najnowszych modeli z Borgo Panigale na okolicznych drogach.

Liczba miejsc jest ograniczona, a koszt udziału w szkoleniu to 599 zł.

Zapisów można dokonać wyłącznie przez stronę JC Group.

KOMENTARZE