fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zgodnie z plotkami pochodzącymi z California Air Resources Board (CARB) Ducati planuje zastąpić 899 Panigale i pokazać trzy nowe wcielenia Hypermotardów.

Wygląda na to, że zamiast wersji 899 Panigale S, o której słyszeliśmy niedawno, zobaczymy zupełnie nowy motocykl. W ofercie, jak twierdzą plotki, ma się pojawić model 959 Panigale. Motocykl napędzany będzie silnikiem V2 o pojemności dokładnie 955 ccm.


REKLAMA

Wygląda na to, że marka planuje też małą rewolucję w rodzinie Hypermotardów. Oprócz podstawowej wersji od razu zobaczymy model SP oraz nową Hyperstradę. Wszystkie trzy motocykle mają być napędzane silnikiem o pojemności 937 ccm.

Jednostki napędowe, zarówno w nowym Panigale jak i w Hipkach, będą spełniać oczywiście normę Euro4.


REKLAMAREKLAMA


Jak Was już informowaliśmy Ducati planuje na tegorocznej Eicmie pokazać dziewięć nowości. Wiemy już jak wygląda Monster 1200 R. Oprócz niego pokazano też update Diavela Carbon. Razem z nowym Panigale i Hypermotardami mamy zatem już sześć nowych maszyn (o ile Diavel Carbon zostanie pokazany jako nowość). Najbardziej jednak interesuje nas to o czym Ducati jeszcze niewiele, a właściwie nic nie mówi, czyli o dwóch maszynach z segmentów jakich obecnie Bolończycy nie mają w ofercie. Czekamy też oczywiście na Diavela napędzanego paskiem, którego zdjęcia szpiegowskie już Wam pokazywaliśmy.

KOMENTARZE

REKLAMA