fbpx
A password will be e-mailed to you.

Nowości włoskiej marki Ducati, zaprezentowanych podczas EICMA2019, nie mogło zabraknąć również podczas największych targów motocyklowych w Polsce. Warsaw Motorcycle Show to wydarzenie dla każdego miłośnika jednośladów, które odbędzie się w dniach 6-8 marca 2020r. w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

Niepowtarzalne, odważne wzornictwo i szereg unikatowych rozwiązań technicznych, takich jak układ silnika L-twin czy ultraprecyzyjny rozrząd desmodromiczny to znaki rozpoznawcze marki z Bolonii. W czasie targów Warsaw Motorcycle Show będziecie mogli poznać z bliska najnowsze propozycje tego legendarnego producenta.

Ducati. Nowe motocykle na sezon 2020

Wśród maszyn, które będą zaprezentowane na stoisku marki Ducati znajdzie się czysto sportowe, naszpikowane najnowszymi technologiami, Panigale V4S, które teraz wyposażone jest w skrzydełka aerodynamiczne rodem z torów wyścigowych. Pojawi się również pieszczotliwie nazywane „Baby” Panigale V2, które swoimi osiągami może zawstydzić nie jeden motocykl typu „supersport”. Obecny będzie również super-turystyczny model Multistrada 1260 GT, a obok niej staną również modele 1260 Enduro oraz dobrze znana Multi 950S. Nie zabraknie również motocykli z rodziny Diavel czy Monster.

Wisienką na torcie ma być prezentacja potężnego Streefightera V4 S, który okrzyknięty został najpiękniejszym motocyklem targów EICMA2019. 208 KM w motocyklu typu naked na pewno przyprawi odwiedzających o szybsze bicie serca.

Oprócz motocykli marki Ducati obecne będą również nowości ze stajni Scrambler Ducati, a w śród nich Scrambler 1100 Pro Sport, czyli tegoroczna nowość. Całość dopełni prezentacja kolekcji odzieży i akcesoriów na rok 2020.

Ducati. Nowe motocykle na sezon 2020. Targi motocyklowe EXPO Nadarzyn

Efektowne stoisko marki Ducati czekać będzie na was w hali D. Zapraszamy w dniach 6-8 marca do Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

 

KOMENTARZE