fbpx
A password will be e-mailed to you.

Właśnie rusza letnia promocja na wszystkie modele Multistrady! Już teraz w każdym salonie Ducati Multistrada jest oferowana z pakietem dodatkowych akcesoriów doskonale pasujących do letnich wojaży.

Wszyscy, którzy wybiorą na lato nową Multistradę, otrzymają w prezencie pakiet Urban o wartości blisko czterech i pół tysiąca złotych. Akcesoria w pakiecie pochodzą z oferty oryginalnych akcesoriów Ducati.


REKLAMA

Co atrakcyjnego znajdziecie w pakiecie? W skład wchodzą: centralny kufer, torba na zbiornik paliwa (wraz z mocowaniem) oraz dodatkowe gniazda USB. Kufer centralny do Multistrady 1200 S wyposażony jest oczywiście w panele pod kolor motocykla, a do wersji Enduro – to aluminiowa konstrukcja renomowanej firmy Touratech.

Z takim zestawem akcesoriów, będziecie mogli nowym Ducati komfortowo przemieszczać się po mieście oraz jeździć na dalsze weekendowe wypady.


REKLAMAREKLAMA


A jeśli skorzystacie z tej promocji wybierając Multistradę w wersji Touring, to będziecie mieli pełny i gotowy zestaw akcesoriów do wypraw w najdalsze zakątki świata!

KOMENTARZE

REKLAMA