fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już w dniach 17-19 września Ducati Polska zaprasza na wyjątkowe wydarzenie Multistrada V4 Experience, podczas którego będziecie mogli jeszcze lepiej poznać kultowy, najbardziej wszechstronny model włoskiego producenta. Pamiętajcie jednak, że liczba miejsc jest ograniczona, a event dedykowany jest nie tylko posiadaczom Multistrady, ale też innych motocykli turystycznych!

Rewolucyjna Ducati Multistrada V4 bez cienia wątpliwości wniosła powiew włoskiego polotu do klasy motocykli szosowo-turystycznych. Maszyna łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy, których można oczekiwać od jednośladu kompletnego: komfort i wygodę tak na długich trasach, jak i w miejskiej dżungli, sportowe osiągi, a do tego imponujące właściwości jezdne nawet w trudniejszym terenie. Nowa Multistrada posiada dodatkowo wiele technologicznych nowości: od aktywnego tempomatu, przez układ zawieszenia automatycznie dostosowujący się do warunków. Nic dziwnego, że model bije rekordy popularności!

Advertisement

Organizatorzy zapowiadają, że Multistrada V4 Experience ma być weekendem wszystkich pasjonatów motocyklowych podróży. W dniach 17-19 września, na zapierających dech w piersiach trasach Dolnego Śląska, odbędą się jednak nie tylko testy najnowszego modelu Ducati V4 Multistrada.

Organizatorzy zapowiedzieli kilka dodatkowych atrakcji, w tym integracyjne kolacje, kino letnie, pokaz nowej kolekcji odzieży Ducati, a nawet … loty nad okolicą helikopterem pilotowanym przez Tomasza Kuchara, utytułowanego kierowcę rajdowego i rallycrossowego!

PS. W evencie udział weźmie także Andrzej, który wygłosi prelekcję oraz dołączy do Was podczas jazdy po dolnośląskich winklach.Koszt uczestnictwa w Multistrada V4 Experience uzależniony jest od wybranej opcji noclegowej w hotelu Czarna Perła (cena obejmuje dwa noclegi):

  • 899 zł – pokój 2-osobowy z dwoma osobnymi łóżkami, z losowo przydzieloną osobą
  • 1199 zł – pokój 1-osobowy na wyłączność
  • 1599 zł – pokój 2-osobowy na wyłączność z osobą towarzyszącą (koszt uczestnictwa łącznie na dwie osoby to 1599 zł).

W imprezie Multistrada V4 Experience można wziąć udział wyłącznie po wcześniejszym wypełnieniu formularza oraz dokonaniu wpłaty na konto organizatora, partnera Ducati Polska, firmy motoRRide. Szczegółowy harmonogram wydarzenia znajdziecie tutaj.

Ponadto pamiętajcie, że motocykl, którym przyjedziecie na event, musi posiadać aktualne badanie techniczne oraz obowiązkowe ubezpieczenie.

Liczba miejsc ograniczona! Udział w wydarzeniu wymaga zapisu poprzez formularz: zapisz się tutaj.

Dołącz do wydarzenia na facebookowym profilu Ducati Polska.

KOMENTARZE