fbpx
A password will be e-mailed to you.

Ducatisti na pewno łapią się teraz za głowę i wysiadające serce. Uspokajamy, to tylko plotki, ale sami przyznacie, że ciekawe.

Większość marek ma obecnie w swojej ofercie jednoślady o pojemności 300 ccm. Jeśli jeszcze jakaś nie weszła w ten segment, tak jak BMW, to zaraz wejdzie. Możemy wybierać między sportami, nakedami i czym tam chcecie.

Jak głoszą najnowsze plotki także włoska marka może myśleć o odkrojeniu kawałka tortu jakim jest rynek niewielkich motocykli o pojemności właśnie 300ccm. Znając jednak Ducati będzie to pewnie 393 albo 353 lub coś w tym guście.

Wracając jednak do rzeczy. Plotki mówią dokładnie o małym Panigale. Motocykl miałby wyglądać jak 1299 Panigale, a zatem co najmniej dobrze!

Czy Ducati zdecyduje się jednak na taki krok? Pożyjemy zobaczymy, w końcu Domenicali wypowiadał się niedawno nawet o tym, iż skuter z logiem z Borgo Panigale nie byłby herezją. Poza tym jak sugerują inne doniesienia marka może się przygotowywać do wypuszczenia mniejszego Scramblera z silnikiem około 400 ccm, a na tym tle mały sport nie wygląda już tak niedorzecznie.

KOMENTARZE