fbpx
A password will be e-mailed to you.

Kamera sportowa Drift Ghost-S jest mała i łatwa w obsłudze. Można ją łatwo przymocować m.in. do motocykla. Pojemna bateria pozwala na trzy i pół godziny filmowania.

Kamera DRIFT GHOST-S została wyposażona w siedmioelementowy obiektyw, który przekazuje bardzo ostry obraz do najnowszego przetwornika CMOS firmy Sony.

W porównaniu z poprzednim modelem firmy Drift ma dużo wydajniejszy procesor obrazu, co pozwala np. na nagrywanie w rozdzielczości full hd (1080p) 60 klatek/s, a w 720p aż 120 klatek/s, co ma znaczenie dla nagrywania w zwolnionym tempie obrazów o znakomitej jakości.

Kamera Drift Ghost-S obsługuje wi-fi z nową opcją ”Clone Mode„, która umożliwia sterowanie kilkoma kamerami Ghost-S jednocześnie za pomocą tylko jednej z nich. Dzięki wi-fi można również obsługiwać kamerę zdalnie za pomocą smartfona czy tabletu z Androidem lub iOS. Drift Ghost-S może również służyć jako rejestrator samochodowy.

Kamera ma wbudowany 2-calowy ekran LCD, pokryty szkłem ochronnym Corning Gorilla Glass, znacznie ułatwiający obsługę, podgląd kadru i natychmiastowy dostęp do zarejestrowanych materiałów. W zestawie jest dwukierunkowy pilot zdalnego sterowania, który również informuje o pracy kamery na odległość do 10 metrów.

Kamera jest wodoodporna do 3 metrów bez dodatkowych kasetek. Można dokupić osłonę podwodną, która pozwoli na zanurzenie do 60 m. Drifrt Ghost-S ma wbudowany gwint fotograficzny ? cala, co pozwala używać np. statywów fotograficznych.

Możemy podłączyć ją do telewizora przez wyjście HDMI; możemy podłączyć zewnętrzny mikrofon, a z komputerem połączyć za pomocą wyjścia/wejścia mini USB.

Kamera będzie dostępna na całym świecie 26 listopada. Więcej informacji w zakładce ”GDZIE KUPIĆ?„ na stronie polskiego dystrybutora: www.driftinnovation.pl

Sugerowana cena brutto – 1599 zł.

KOMENTARZE