fbpx
A password will be e-mailed to you.

Innovv oferuje motocyklistom na całym świecie wysokiej jakości system nagrywania wideo do rejestrowania ich doświadczeń w trakcie jazdy. Każdy produkt Innovv został zaprojektowany i opracowany z myślą o specyficznych wyzwaniach związanych z jazdą motocyklem. Innovv dokładnie analizuje wszystkie opinie naszych klientów. Do tych informacji dodaje wyniki szczegółowych i kompleksowych testów wewnętrznych. Rezultatem jest niezaprzeczalnie stylowa, ale bardzo funkcjonalna linia K2/C5.

K2 to zestaw dwóch kamer, który jest ulepszeniem popularnego modelu K1. Posiada system nagrywania Full HD (1080p przy 30 klatkach na sekundę), stylowo zaprojektowane soczewki i rejestrator DVR. Cały zestaw – podobnie jak kamera pojedyncza C5 – jest wodoodporny i oferuje połączenie WiFi z bezpłatną aplikacją smart-phone. To, co wyróżnia kamery Innovv to nagrywanie sterowane zapłonem. Użytkownik nie musi martwić się o żywotność baterii, po prostu wsiada na motocykl i jedzie, a system rozpoczyna nagrywanie 10 sekund po przekręceniu kluczyka w stacyjce.

Najwyższa jakość

Innovv dba o najwyższą klasę produktu poprzez innowacje i drobiazgową produkcję, co skutkuje trwałym, niezawodnym i dostosowanym do indywidualnych potrzeb produktem. Strona internetowa www.innovv.pl zawiera szczegółowe informacje na temat kamer i akcesoriów w zakładce Pomoc.

Innovv K2 to doskonały partner w wielogodzinnych wycieczkach i codziennych podróżach. System GPS rejestruje dane lokalizacji, więc motocyklista może czuć się bezpiecznie podczas samotnych wypadów. A gdy zdecyduje, że czas na przerwę, moduł zasilający Innovv K2 automatycznie wyzwalający tryb parkowania będzie monitorował motocykl, gdy jest daleko.

Ewentualne akty wandalizmu lub przypadkowe uszkodzenia motoru będą udokumentowane dzięki widoczności kamer z przodu i z tyłu o nachyleniu kąta 120 stopni.

Nagrywaj w pętli bez obawy o brak miejsca na karcie         

                            
Kamery działają w szerokim zakresie dynamiki i rejestrują nagrania w rozdzielczości FULL HD 1080P przy 30 klatkach na sekundę. K2 wykorzystuje system plików z tzw. recyklingu, aby uchwycić najnowsze nagrania. Podczas ciągłego nagrywania kamerą, najstarsze pliki zostają zastąpione nowymi, by zapewnić ciągłą „pętlę” nagrań. Karta o pojemności 128 GB może pomieścić około 10 godzin materiału.

Aplikacja mobilna K2 oferuje możliwość przeglądania, pobierania i zmiany nagranych plików wideo z telefonu komórkowego. Zawiera wbudowane funkcje do konfiguracji K2 i udostępniania nagrań.

Produkty Innovv zostały zaprojektowane specjalnie dla  motocykli i wykonane są z wysokiej jakości, trwałych materiałów. Od lat kamery INNOVV są używane za granicą, a opinie użytkowników potwierdzają ich wyjątkową jakość. Na przykład w Wielkiej Brytanii otrzymały wysoką ocenę od klientów.

KOMENTARZE