fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jeśli zima tej wiosny utrzyma się dłużej, to nie pozostanie nam nic innego, jak otworzyć sezon motocyklowy w kinie. Za dwa tygodnie w Multikinach specjalne pokazy dwóch filmów motocyklowych.

18 kwietnia o 18.00 w wybranych kinach sieci Multikino odbędą się pokazy specjalne dwóch filmów o wyścigach motocyklowych.

”Jazda na krawędzi 3D„ to najchętniej oglądana produkcja dokumentalna w historii brytyjskiej kinematografii. To opowieść, której akcja rozgrywa się na brytyjskiej wyspie Man. Już od ponad 100 lat organizowane są tam uliczne wyścigi motocyklowe ”Isle of Man TT Races„ – zaliczane do najbardziej widowiskowych i niebezpiecznych imprez tego typu na świecie. Paweł Mossakowski pisał o tym filmie w Gazecie Wyborczej: ”Sprawnie zrealizowany, efektowny i emocjonujący„. Krytycy filmowi podkreślali też znakomite zdjęcia, które oddają emocje związane z szybką jazdą.

„The Doctor, The Tornado and The Kentucky Kid„ to dokument o Moto GP, opowieść o wyścigu Grand Prix USA na torze Laguna Seca w 2005 roku. Ewan McGregor, narrator filmu opowiada o uczestnikach zawodów, którzy swoją pogoń za marzeniami realizują w obliczu prawdziwego niebezpieczeństwa i pod ogromną presją. Nie ma tu miejsca na pomyłkę, jest maksimum adrenaliny. Zobaczymy w nim m.in. Nicky Haydena, który do dziś jest czynnym zawodnikiem.

Bilet normalny na oba filmy kosztuje 22 zł, ulgowy dla uczniów i studentów z ważną legitymacją lub z kuponem pobranym w aplikacji voucherowej na fanpage Multikino Polska na Facebooku – 17 zł.

Advertisement

Pokaz odbędzie się 18 kwietnia o godzinie 18:00 w 17 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań 51, Radom, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie, Zabrze.

Oczywiście za dwa tygodnie pogoda musi już być motocyklowa, mimo to warto wybrać się na te filmy.

KOMENTARZE

Advertisement