fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już w najbliższy weekend salon Motorway Poznań zaprasza na dni otwarte. Można będzie nie tylko zrobić z rabatem zakupy odzieży i akcesoriów przed majowym weekendem, lecz także skorzystać z dodatkowych atrakcji.

W dniach 25-27 kwietnia będzie można przetestować, jak jeździ się w bestsellerowych turystycznych kurtki Modeki: męskiej Denali i damskiej Kim Lady. Profesjonalna obsługa doradzi, jak odpowiednio dobrać odzież motocyklową do konkretnej sylwetki i preferowanego stylu jazdy, a przede wszystkim tak, by zapewnić sobie należytą ochronę i optymalną wygodę.

Ratownik z wspieranego przez Modekę projektu Motopomocni.pl przeszkoli wszystkich chętnych w udzielaniu pierwszej pomocy i przypomni, jak skutecznie dbać o bezpieczeństwo na drodze.

Dodatkowo – dzięki współpracy z dealerem BMW Smorawiński – będzie można przymierzyć się do tegorocznych nowości BMW – R 1200 GS Adventure oraz S 1000 R. Po wypełnieniu ankiety przy odrobinie szczęścia będzie szansa, by dostać motocykl BMW do przetestowania na weekend!

W trakcie dni otwartych cały asortyment salonu kupujemy z 10-procentowym rabatem. Każdy, kto zrobi w tych dniach zakupy, otrzyma nie tylko gadżet-niespodziankę, ale również może liczyć na zdobycie uniwersalnej kurtki miejskiej Breeze z najnowszej kolekcji Modeki (do wyboru wersja damska lub męska).

Warto pamiętać, że jednocześnie trwa wiosenna promocja Modeki na komplety odzieży z membraną Sympatex: przy zakupie kurtki i spodni tej marki wyposażonych w Sympatex przysługuje upust 15%.

Na wszystkich gości salonu będą czekać przyrządzane na miejscu grillowane smakołyki oraz ciepłe i zimne napoje, a do tego oczywiście sympatyczna atmosfera.

Salon Motorway zlokalizowany jest w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 348 (trasa wylotowa na Wrocław, kierunek Komorniki). W ofercie sklepu, oprócz bogatej kolekcji marki Modeka, nowej marki premium DANE z membranami Gore-Tex, a także ubiorów renomowanej firmy Dainese, znajdziecie kaski, obuwie, ochraniacze, kufry, sakwy oraz inne akcesoria motocyklowe.

Salon będzie czynny w piątek od 10.00 do 19.00, a w sobotę i niedzielę od 10.00 do 18.00.)

Więcej informacji: http://motorway-poznan.pl/

KOMENTARZE