fbpx
A password will be e-mailed to you.

10% rabatu, pokazy stunt i inne atrakcje! zapraszamy na dni otwarte do Lublina.

Już od najbliższego czwartku 12 maja do soboty 14 maja 2016 w salonie Inter Motors w Lublinie przy ul. Grabskiego 25H odbędą się dni otwarte. To doskonała okazja na zakupy z 10% rabatem oraz na przetestowanie kasków Shark, Nolan i Shoei, a także środków smarnych Castrol. Sklep będzie czynny w czwartek i piątek w godz. 8.00-18.00, a w sobotę w godz. 8.00-16.00. Zapewniamy udane zakupy i doskonałą motocyklową atmosferę. Najwięcej atrakcji czekać będzie na Was w sobotę, bo wtedy będą pokazy stunt. Dostępny będzie także symulator jazdy na kole, hamownia V-tech, a także grill-bar.

A teraz szczegóły. 10% rabatu na odzież i akcesoria z aktualnej oferty Inter Motors. Centrum Testowe? Co to takiego? Wybór kasku nie jest łatwym zadaniem. Każdy ma swoje upodobania, a jak się przekonać, czy dany kask dobrze się sprawdzi przede wszystkim w czasie jazdy? Wystarczy skorzystać z możliwości jakie daje Centrum Testowe. Wypożyczacie dostępny kask, wsiadacie na swój motocykl i sprawdzacie czy spełnia wasze oczekiwania. W ofercie znajdują się hełmy różnych typów marek: Shark, Nolan i Shoei. W ramach Centrum Testowego udostępnimy wam również najciekawsze produkty z gamy środków motocyklowych Castrol, w tym smary do łańcuch i środki do czyszczenia i pielęgnacji motocykla.

Warto być, warto zobaczyć, warto skorzystać! Imprezę nakręca Castrol Power1. Zapraszamy, Inter Motors Lublin, ul. Grabskiego 25H.

KOMENTARZE