fbpx
A password will be e-mailed to you.

Bokser czy rzędówka? GS czy seria S? Bez względu na to, którą rodzinę motocykli BMW wybierasz, grono fanów BMW Motorrad i tak przyjmie Cię z otwartymi ramionami podczas Dni BMW Motorrad 2019.

Ta impreza, to dla fanów BMW już wydarzenie cykliczne. Co roku polski oddział marki, przygotowuje dla jej miłośników imprezę w ciekawych miejscach. Tym razem, wybór padł na Ustroń i Hotel Olimpic, który oferuje nie tylko Spa, zaplecze barowe i restauracje, ale także piękne widoki, bo położony jest bezpośrednio przy Wiśle i w otoczeniu Beskidu Śląskiego.

Motocykle przede wszystkim

Jednak pewnie każdy kto przyjedzie na tę imprezę, nie będzie miał ochoty spędzić dnia w pokoju hotelowym. Lepiej przecież zaspokoić głód rozrywek motocyklowych. Z tym jednak nie będzie problemu, o co zadbał organizator. Już pierwszego dnia, po zakwaterowaniu gości, grupa chętnych może wyskoczyć na nocny wjazd na Równice – szczyt o wysokości 886 m .n.p.m.

 

Kolejny dzień, czyli sobota, z oczywistych przyczyn jest już znacznie gęstszy pod względem atrakcji. Dzień można rozpocząć uczestnicząc w paradzie po Ustroniu, po czym ruszyć z grupą w jedną z dwóch tras – turystyczną (dużo jazdy po asfalcie, okazjonalnie łatwym szutrze) lub krajobrazową (asfalt, wąskie ścieżki, szutry i więcej krajobrazów).

Pomyślano o wszystkim

Dni BMW Motorrad mają tę cechę, że nie narzucają co macie robić, a proponują. Dlatego każda atrakcja jest dla chętnych. Zatem jeśli nie chcesz jechać w paradzie, czy na trasy to po prostu nie jedziesz. Co zatem robić, jeśli zrezygnuje się z tych dwóch atrakcji? Spokojnie, przemyślano wiele innych atrakcji na terenie hotelu.

Wśród nich są m.in. jazdy testowe nowymi „beemkami”, spotkania w strefach tematycznych (sport, heritage, adventure itd.) czy w strefach partnerów takich jak ADV Poland, Akademii Enduro, California Superbike School czy klubu BMW. Oczywiście do dyspozycji są także atrakcje hotelowe jak SPA, Basen czy kręgle. No i jeszcze jedna atrakcja, której nikt organizować nie musiach, czyli sam Beskid Śląski i jego piękne szlaki!

Po dniu pełnym rozrywek, nadal nie macie co liczyć na nudę, bo imprezę zakończy koncert na żywo. To co, widzimy się z kimś na miejscu?

Więcej znajdziesz tutaj!

Piątek 24 maj 2019

15:00 – 20:00 – rejestracja gości
18:00 – 20:00 – kolacja
20:30– Oficjalne otwarcie imprezy BMW Motorrad Day 2019
21:30– nocny wjazd na Równicę ( dla chętnych )

Sobota 25 maj 2019

8:00 – 09:45 – śniadanie
10:00– uroczysta parada ulicami Ustronia (dla chętnych)
11:00 – wyjazd na trasy
11:00 – 17:30 – jesteśmy na trasach (zapisy na konkretne trasy dokonywane są podczas rejestracji uczestnictwa w imprezie)
a. trasa turystyczna
b. trasa krajobrazowa

Czas w ośrodku w trakcie trwania jazd:

13:00 – 18:00 tereny kompleksu hotelowego OLYMPIC Wellness & SPA
– jazdy testowe nowymi modelami motocykli BMW
– spotkania w strefach tematycznych: Sport, Adventure, Heritage, Roadster, Tour, Urban Mobility, Strefa GS, Supersport
– spotkania w strefach partnerów:
ADVPoland, Akademia Enduro, California Superbike School, Klub BMW
– zaplecze wodnego ośrodka, SPA, basen, kręgle, bilard pozostają do dyspozycji gości imprezy

19:00 – kolacja
20:45 – część oficjalna – zakończenie imprezy
21:30 – koncert zespołu – muzyka live

Niedziela 26 maj 2019

8:30 – 10:30 – śniadanie
Koniec doby hotelowej 11:00

KOMENTARZE