fbpx
A password will be e-mailed to you.

Modeka AFT Lady to turystyczny komplet z nowoczesnych materiałów najwyższej jakości. Pomyślany został jako damski odpowiednik topowego modelu AFT Touring.

Dzięki wentylacji w postaci paneli z Cordury Air Flow Technology kurtka i spodnie doskonale spiszą się nawet w upalne dni. Wytrzymała tkanina Cordura o splocie 500 D oraz 1000 D na wzmocnieniach, a do tego komplet certyfikowanych protektorów SaS-Tec (łącznie z przeznaczonym na plecy) zapewnią optymalną ochronę wrażliwych miejsc.

Wypinana membrana Sympatex skutecznie ochroni przed deszczem i wiatrem, dbając też o efektywne odprowadzanie wilgoci. Lekka i ciepła bluza typu softshell posłuży jako dodatkowa warstwa termiczna na chłodniejsze dni.

Spodnie wyposażono w regulowane, odpinane szelki, a w miejscach narażonych na ucisk – elastyczne wstawki. Trwałe i jasne odblaski 3M Scotchlite zagwarantują odpowiednią widoczność na drodze.

Cena kompletu – 2380 zł (kurtka 1320 zł, spodnie 1060 zł). Dwie wersje kolorystyczne: jasnopopielata z czarnymi wstawkami oraz całkowicie czarna. Rozmiary: 34- 46 (spodnie także z wydłużaną lub skracaną nogawką). Więcej informacji www.modeka.pl.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów