fbpx
A password will be e-mailed to you.

O konkursie na Miss FMX wstępnie informowaliśmy przy okazji konferencji prasowej, która odbyła się 29 stycznia w Kraków Arenie. Wtedy to dziewczyny wzięły udział w specjalnej, wstępnej sesji fotograficznej. Do walki o tytuł stanie 18 kandydatek, a głos decydujący będą mieli internauci. Oczywiście konkurs ma za zadanie wyłonić tą najpiękniejszą, na którą czekają nagrody o […]

O konkursie na Miss FMX wstępnie informowaliśmy przy okazji konferencji prasowej, która odbyła się 29 stycznia w Kraków Arenie. Wtedy to dziewczyny wzięły udział w specjalnej, wstępnej sesji fotograficznej. Do walki o tytuł stanie 18 kandydatek, a głos decydujący będą mieli internauci.

Oczywiście konkurs ma za zadanie wyłonić tą najpiękniejszą, na którą czekają nagrody o łącznej wartości ponad 2 tysięcy złotych. Dodatkowo dzięki głosom internautów wybranych zostanie 11 dziewczyn, które będą miały okazję przeżyć niesamowitą przygodę podczas Diverse NIGHT of the JUMPs.

Laureatki będzie można spotkać zarówno w piątek, jak i w sobotę podczas Pit Party. Dodatkowo najpiękniejsza dwunastka towarzyszyć będzie zawodnikom podczas prezentacji, w sobotę pojawi się na after party w Fortach Kleparz oraz weźmie udział w zawodach na torze GoKarting Center.

Głosy na swoje faworytki będzie można oddawać od 19 lutego do 5 marca na stronie: http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/imprezy/news-diverse-night-of-the-jumps-wybierz-swoja-miss-fmx,nId,1674148, gdzie każde zdjęcie będzie można ocenić od 0 do 10. Po zakończeniu plebiscytu poznamy najładniejszą z kandydatek. Pozostałe 11 wyłoni ilość polubień pod zdjęciami na fan page’u Sportainment.

Laureatki, poza nagrodami przygotowanymi przez sponsora oraz partnerów polskiej rundy Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie, będą miały wyjątkową szansę na przeżycie niepowtarzalnej przygody. To, którym dziewczynom się to uda zależy tylko i wyłącznie od waszych głosów!

Bilety na Diverse NIGHT of the JUMPs do nabycia w Salonach EMPIK na terenie całego kraju oraz na stronie: http://www.eventim.pl/diverse-night-of-the-jumps-2015-bilety.html?affiliate=APL&doc=erdetaila&fun=erdetail&erid=1319761&sort_by=event_datum&sort_direction=asc


REKLAMAREKLAMA


Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/885460831472111/

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT www.sportainment.pl

KOMENTARZE


REKLAMA