fbpx

Mistrzostwa Świata FMX są obecne w Polsce od 2006 roku, kiedy to marka Diverse, jako pierwsza przedstawiła polskiej publiczności imprezę tak wysokiej rangi w katowickim Spodku. Najświeższe edycje: Gdańsk/Sopot (2014) i w Krakowie (2015), odniosły sukces tak organizacyjny, jak i frekwencyjny. Ergo Arena była wypełniona po brzegi, a bilety na zawody w Krakowie zostały praktycznie […]

Mistrzostwa Świata FMX są obecne w Polsce od 2006 roku, kiedy to marka Diverse, jako pierwsza przedstawiła polskiej publiczności imprezę tak wysokiej rangi w katowickim Spodku. Najświeższe edycje: Gdańsk/Sopot (2014) i w Krakowie (2015), odniosły sukces tak organizacyjny, jak i frekwencyjny. Ergo Arena była wypełniona po brzegi, a bilety na zawody w Krakowie zostały praktycznie wyprzedane na dwa miesiące przed terminem imprezy! Polacy pokochali Freestyle Motocross dostarczający im mnóstwo ciekawych i ekstremalnych wrażeń.

Trudno się dziwić. Najlepsi zawodnicy, niesamowite ewolucje na wysokości niemal trzeciego piętra, rozbudowywana co roku konstrukcja toru, a do tego ekscytujące atrakcje i konkursy dodatkowe. Podczas Diverse NIGHT of the JUMPs nie zabraknie spotkania z zawodnikami ”oko w oko„ podczas Pit Party, wyścigów najmłodszych adeptów Motocrossu w nowej odsłonie oraz spotkania finalistek konkursu MISS FMX. Na szczególną uwagę zasługuje jednak konkurs ”Tandem Backflip Hero„: 21 listopada bohaterem Mistrzostw Świata w Freestyle Motocrossie może zostać każdy, kto weźmie w nim udział. Laureat, którego nazwisko poznamy 8 listopada, wykona w Ergo Arenie salto w tył na motocyklu z Mistrzem Europy – Petrem Pilatem! Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie tutaj.

Diverse NIGHT of the JUMPs nie jest imprezą tylko i wyłącznie dla ”dużych chłopców„. Mistrzostwa Świata FMX od lat przyciągają całe rodziny dając okazję do wyśmienitej zabawy, dlatego warto wybrać się na te zawody razem.

Kolekcjonerskie bilety już są do nabycia za pośrednictwem: Eventim.pl oraz w salonach EMIPK na terenie całego kraju.

Już niebawem będziemy mieli dla Was konkurs, w którym do wygrania będą wejściówki na te zawody! czytajcie zatem uważnie strony Świata Motocykli i zaglądajcie na nasz profil na Facebooku.

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

KOMENTARZE

REKLAMA

Polecane artykuły
Retro styl w odświeżonym wydaniu. Triumph Street Twin 900 ccm,…
Gdy myślimy o systemach audio w motocyklach, przychodzą nam do…