fbpx
A password will be e-mailed to you.

Przypomnijmy – zeszły sezon zakończyła finałowa runda w Trójmieście. W ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot ostatnią batalię zawodników oglądało na żywo niemal 10 tysięcy widzów. Po raz trzeci z rzędu Mistrzem Świata został Maikel Melero. W 2016 Hiszpan wygrał dziesięć z jedenastu rund rozegranych na dwóch kontynentach i został drugim, po Remi Bizouard, zawodnikiem z trzecim tytułem […]

Przypomnijmy – zeszły sezon zakończyła finałowa runda w Trójmieście. W ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot ostatnią batalię zawodników oglądało na żywo niemal 10 tysięcy widzów. Po raz trzeci z rzędu Mistrzem Świata został Maikel Melero. W 2016 Hiszpan wygrał dziesięć z jedenastu rund rozegranych na dwóch kontynentach i został drugim, po Remi Bizouard, zawodnikiem z trzecim tytułem mistrzowskim na koncie.

Tegoroczne rozgrywki rozpocznie runda w Bazylei. Już w najbliższą sobotę przekonamy się, w jakiej dyspozycji są wszyscy startujący zawodnicy i jakie rokowania na swój czwarty tytuł ma Melero. Pewne jest, że zawodnicy, którzy ukończyli ubiegły sezon w czołówce, nie ułatwią mu tego zadania. Wicemistrz Świata 2016 Rob Adelberg ma ogromny apetyt na zwycięstwo w tym sezonie i już zapowiada, że przygotował nowe tricki, które mają mu to umożliwić. Petr Pilat dodał do swojego repertuaru Flair i również ma zamiar powalczyć o wysoką pozycję. Do rozgrywek wracają także zawodnicy, którzy w zeszłym roku nieco pauzowali. Mimo tego David Rinaldo i Libor Podmol mogą realnie zagrozić urzędującemu mistrzowi.

Wszyscy ci zawodnicy zachwycali swoimi ewolucjami widzów, którzy w zeszłym roku wybrali się do TAURON Areny Kraków. Nie inaczej będzie tym razem. Jeśli wierzyć zapowiedziom riderów, 25 marca w stolicy Małopolski pojawi się jeszcze więcej nowych, szalonych ewolucji, które nie pozwolą widzom spokojnie usiedzieć w miejscu.

Dodatkowo Diverse NIGHT of the JUMPs zmieni swoje oblicze – po raz pierwszy w historii wydarzenia zostanie wprowadzona rewolucyjna zmiana. Jaka? O tym będziemy informować już niedługo. Warto jednak zaznaczyć, że dzięki niej emocje będą podwójne!

Bilety do nabycia w salonach EMPiK na terenie całego kraju oraz na EVENTIM.PL:

 A tak w Krakowie było w zeszłym roku:

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebook’u: 

Oficjalna strona Sponsora DIVERSE Extreme Team

fan page na Facebooku:

 

Strona wydarzenia:

 

KOMENTARZE