fbpx
A password will be e-mailed to you.

5 maja rozpoczęła się wyprawa Discover More – podróż, w ramach której motocykl Harley-Davidson Street Glide przemierzy trasę o długości około 20 tys. km, wiodącą przez ponad 30 państw Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Podróż przez dwa kontynenty rozpoczyna się na Bliskim Wschodzie. Do wyprawy, stanowiącej jedno z największych tego typu wydarzeń w historii Harleya-Davidsona, zaangażowano 50 wybranych kierowców z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, którzy będą w trakcie swej podróży dzielić się swoimi przeżyciami online. W grupie tej znajdą się fani mediów społecznościowych, celebryci, dziennikarze i znani motocykliści.

W nawiązaniu do Projektu RUSHMORE zaprezentowanego w sierpniu 2013 roku, zainspirowanego przez klientów i będącego inicjatywą Harleya-Davidsona w celu fundamentalnej poprawy wszystkich aspektów jazdy turystycznej, wyprawa Discover More będzie okazją do zademonstrowania niesamowitych doświadczeń, które można przeżyć na drogach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, ciesząc się jednocześnie znakomitą jazdą motocykla Harley-Davidson.

W celu udokumentowania tej wyjątkowej podróży, Harley-Davidson podjął po raz pierwszy współpracę z kreatywnymi producentami KngLAD i itdrewitself, których zadaniem będzie uwiecznić chwile pełne emocji, przygód i odkryć towarzyszących każdej chwili wyprawy. Trzyosobowa ekipa filmowa będzie rejestrować wszystkie etapy podróży, utrwalając niezwykłe historie z jazdy i tworząc zajmujący materiał, który ukaże całą pasję i możliwości turystyki motocyklem Harley-Davidson. Fani z całego świata będą mogli na bieżąco śledzić aktualne wydarzenia, oglądać zdjęcia i filmy z wyprawy za pośrednictwem mediów społecznościowych i strony internetowej Discover More (www.h-d.com/discovermore).

W finale imprezy, 6 września 2014 roku, motocykl Street Glide przybędzie na Europejski Tydzień Motocyklowy (European Bike Week) odbywający się w Austrii. Uczestnicy jadący w wyprawie będą mogli uczcić jej zakończenie wraz z tysiącami innych miłośników motocykli na największym otwartym festiwalu motocyklowym w Europie. Główny bohater – Stree Glide – do którego na trasie dołączą setki innych pasjonatów jazdy turystycznej, będzie prezentowany na europejskich wystawach pod koniec roku.

Lokalne trasy i nazwiska kierowców zostaną ogłoszone w stosownym terminie. Harley-Davidson zaprasza do udziału w dyskusji w mediach społecznościowych #DiscoverMore2014 i odwiedzenia strony www.h-d.com/discovermore, gdzie można znaleźć najświeższe aktualności i informacje na temat Discover More.

KOMENTARZE