fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już teraz nie trzeba się zastanawiać nad tym pytaniem. Włoski Origine w Polsce poszerza swoją ofertę o nowe modele i malowania kasków. W tym przypadku projektanci postawili na klasyczny wygląd połączony z grafikami przykuwającymi uwagę.

Kaski o oldschool’owym designie powinny nie tylko dobrze wyglądać, ale przede wszystkim być bezpieczne. Origine wprowadza na rynek dwie serie kasków typu jet,  posiadających europejską homologację ECE22-05 – jednym słowem: bezpieczeństwo na wysokim poziomie.

Linia Primo zwraca na siebie uwagę nie tylko ze względu na ciekawe malowania, ale także ze względu na wypinany daszek. Trzy napy do których można go przymocować można również wykorzystać do zamocowania dedykowanej szybki typu: „bubble”, która zapewnia wygodę podczas podróży z większą prędkością chroniąc całą twarz. Włoscy projektanci przemyśleli każdy detal, dlatego dla osób jeżdżących w goglach zamocowano uchwyt podtrzymujący pasek z tyłu kasku, a wypinane poduszki policzków można bez problemu uprać dbając tym samym o higienę. Dla lepszego dopasowania Primo występuje w dwóch rozmiarach skorupy dlatego świetnie leży na damskich i męskich głowach.

Drugą serią oferowaną przez Origine jest linia Sprint. Kaski te zamiast stylowego daszka zostały wyposażone w wysuwaną blendę, która uchroni nas przed oślepiającym słońcem. Okrągła skorupa utrzymana w klasycznym stylu wyposażona jest w pasek podtrzymujący gogle, które doskonale pasują do tego typu kasków. Wyjmowane poduszki policzków bez problemu można wyprać aby utrzymać kask w czystości. Miękkie wnętrze zapewnia maksimum komfortu także w upalne dni.

Advertisement

Przy wyborze kasku należy kierować się nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim bezpieczeństwem. Kaski powinny być odpowiednio certyfikowane, aby móc bez obaw o własne zdrowie poruszać się po drogach. Pamiętajcie o tym.

Cena kasków Origine Primo: 299 zł
Cena kasków Origine Sprint: 329 zł

szczegóły znajdziesz na:

KOMENTARZE
Advertisement