fbpx
A password will be e-mailed to you.

W najbliższy weekend w Łodzi Mistrzostwa Świata SuperEnduro. Wystartuje w nich trzykrotny mistrz świata Enduro, David Knight na motocyklu Honda CRF450R i zmierzy się m.in. z Tadeuszem Błażusiakiem.

Brytyjczyk będzie jedną z głównych gwiazd sobotnich mistrzostw świata SuperEnduro. Zmagania w Łodzi będą dla popularnego ”Knightera„ oficjalnym debiutem w barwach Hondy. 34-latek, który ma na swoim koncie także mistrzostwo świata Indoor Enduro oraz dziesięć tytułów mistrza Wielkiej Brytanii Enduro, dosiądzie nowego modelu CRF450R 2013.

– W ostatnich tygodniach zacząłem jeździć CRF450R i od razu poczułem się na motocyklu bardzo komfortowo – mówi Knight. – Co prawda moja nowa Honda jest jeszcze w standardowej specyfikacji motocrossowej, ale jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak łatwo się prowadzi, a to daje mi duży zastrzyk pewności siebie przed zawodami w Polsce.

Sobotnie zmagania w łódzkiej Atlas Arenie będą pierwszą rundą mistrzostw świata FIM SuperEnduro. Na torze Knight zmierzy się w nich m.in. z najsłynniejszym zawodnikiem SuperEnduro, Polakiem Tadeuszem Błażusiakiem. Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00.


REKLAMAREKLAMA


KOMENTARZE


REKLAMA