fbpx
A password will be e-mailed to you.

Kiedy musisz zostać w domu, nie musisz marnować czasu. Już dziś możesz umówić się na darmowe jazdy testowe skuterem elektrycznym Barton Energy lub Barton E-Max.

Tak, tak, wiemy, że panuje epidemia, ale spokojnie – możesz umówić się już dziś na rozsądny termin w przyszłości, np. za dwa miesiące lub w wakacje. W ten sposób masz pewność, że skuter zostanie przygotowany przed Twoją jazdą testową. W żadnym wypadku nie namawiamy do odwiedzin salonów! Zamiast narażać się na kontakt osobisty, producent zapewnia kontakt poprzez formularz e-mail lub połączenie telefoniczne. W tym przypadku wirusy mogą Ci grozić co najwyżej ze strony hackerów.


Zanim zakosztujesz jazdy skuterem elektrycznym, #zostańwdomu i przejrzyj publikacje dotyczące skuterów elektrycznych. To najlepszy czas, aby poszerzyć wiedzę w zakresie elektryków. Internet to skarbnica wiedzy, dlatego warto wykorzystać ten czas, aby być na bieżąco. My ze swojej strony możemy obiecać, że jeżeli sytuacja pozwoli, to jeszcze w tym roku sami przetestujemy elektryczny skuter Bartona i zdamy wam relację!

Lista salonów oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj!
KOMENTARZE