fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to inicjatywa, którą wspieramy całym sercem! Już 30 stycznia 2022 roku odbędzie się 30. Finał WOŚP, co wiąże się z licznymi aukcjami charytatywnymi, które organizują osoby prywatne i firmy. W tym roku nie zabrakło ciekawych aukcji motoryzacyjnych, w tym Rometa Kadeta z 1985 roku odrestaurowanego przez sklep motocyklowy Gmoto. Zobaczcie, jak to cudo wygląda!

Advertisement

Romet Kadet ‘85 od Gmoto na 30. Finał WOŚP

Bohater aukcji — Romet Kadet z 1985 roku w barwach Gmoto — był solidną bazą do odbudowy. Przez ostatnie tygodnie został rozkręcony do ostatniej śrubki — łącznie z silnikiem — co pozwoliło na szczegółową renowację. Ekipa sklepu motocyklowego Gmoto uratowała jak najwięcej oryginalnych części, jednak gdy nie było to możliwe, stosowali nowe zamienniki ze swojej oferty. Co więcej, rama została wypiaskowana i polakierowana w profesjonalnej lakierni (oczywiście uzupełniono ubytki), dzięki czemu Kadet wygląda lepiej, niż niejeden motocykl wyjeżdżający z fabryki. Nowe poszycie siedzenia i odnowione elementy chromowane maksymalizują efekt WOW.

Romet Kadet prezentuje się fenomenalnie, więc tym bardziej zachęcamy do odwiedzenia aukcji. Znajdziesz ją TUTAJ.

Advertisement

Sklep motocyklowy Gmoto uruchomił również eSkarbonkę, przy pomocy której można zasilić konto Fundacji WOŚP, dokonując wpłat elektronicznych o wybranej kwocie, a w ich oddziale stacjonarnym (Łańcut, ul. Kościuszki 78) przy kasach znajdziecie tradycyjne puszki oznaczone WOŚP.

Całkowity dochód z licytacji oraz zbiórek prowadzonych przez sklep motocyklowy Gmoto zostanie przekazany na rzecz 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

KOMENTARZE

Advertisement