fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo:REKLAMA Jestem bardzo dumny z Daniela. W tak mocnej stawce, na terenie miejscowych zawodników piąte miejsce jest prawie jak wygrana. Swoją ambitną jazdą Daniel potwierdził jak dobrym jest zawodnikiem. Mam nadzieję, że w przyszłym roku osiągniemy jeszcze więcej. Dużą satysfakcją jest też fakt, że Daniel jechał na seryjnym silniku, co […]

Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo:


REKLAMA

Jestem bardzo dumny z Daniela. W tak mocnej stawce, na terenie miejscowych zawodników piąte miejsce jest prawie jak wygrana. Swoją ambitną jazdą Daniel potwierdził jak dobrym jest zawodnikiem. Mam nadzieję, że w przyszłym roku osiągniemy jeszcze więcej. Dużą satysfakcją jest też fakt, że Daniel jechał na seryjnym silniku, co potwierdza potencjał tego motocykla i Daniela. Zaraz po wyścigu komisja techniczna kompleksowo zbadała nasz motocykl i nie miała żadnych wątpliwości, co do zgodności z regulaminem.

Daniel Bukowski, Supersport:


REKLAMAREKLAMA


Bardzo się cieszę z wyniku, jaki osiągnęliśmy. Dodatkową satysfakcją jest fakt, że pokonałem większość Hiszpanów, którzy znają ten tor bardzo dobrze. Mogłem być o pozycję wyżej, ale wyprzedził mnie miejscowy zawodnik. Chciałbym podziękować Ewie, Mańkowi, Dawcy, Mateuszowi, Jackowi i wszystkim, którzy pomogli w tym występie.

Źródło: Suzuki GRANDys duo

KOMENTARZE


REKLAMA