fbpx
A password will be e-mailed to you.

Dani Pedrosa po rundzie w Katarze ujawnił, że jego stan zdrowia nie pozwala na normalną jazdę.

Dani po kiepskim występie na Losail ujawnił, że nie jest w najlepszej kondycji. Problem z ”pompującym„ ramieniem powrócił. Nie jest to nowość dla tego zawodnika. Dani w zeszłym roku, po Jerez, poddał się operacji, która niestety zakończyła się niepowodzeniem.


REKLAMA

”Przez cały czas starałem się rozwiązać ten problem. Nie było łatwo. Poszedłem na operację (po wyścigu na Jerez – red.). Nie udała się. Starałem się nic nie mówić publicznie, Honda jednak wiedziała o całej sytuacji.

Zimą podróżowałem i zasięgałem opinii kilku różnych lekarzy. Starałem się dowiedzieć, czy kolejna operacja rozwiąże problem i czy będę gotowy na kolejny sezon. Wszyscy jednak odradzali mi operację ze względu na ryzyko pogorszenia się mojego stanu.


REKLAMAREKLAMA


To przywiodło mnie w miejsce, w którym jestem dzisiaj. Muszę się zdecydować na jakieś rozwiązanie. Nie mogę się tak dalej ścigać. Na razie nie wiem, co zrobię ponieważ lekarze też nie wiedzą co dalej.„

W tej sytuacji start Daniego w kolejnej rundzie stoi pod dużym znakiem zapytania. Niektórzy spekulują także, że stan zdrowia Pedrosy może być powodem do zakończenia wyścigowej kariery zawodnika.

KOMENTARZE


REKLAMA