fbpx
A password will be e-mailed to you.

Najciekawsze jest to, że kurtka nie musi być wykorzystywana z żadnym konkretnym motocyklem. Wszystkie niezbędne czujniki są wszyte w sama skórę.

Już od dłuższego czasu na rynku pojawiają się różnego rodzaju ciuchy z poduszkami mające podwyższyć bezpieczeństwo motocyklisty. Oczywiście z kombinezonów z takimi udogodnieniami od dawna korzystają zawodnicy największych wyścigów motocyklowych.

Do ”zwykłych„ motocyklistów docierały jednak częściej takie rozwiązania jakie proponuje choćby Ducati i Multistrada D|Air. Jednak w tym wypadku trzeba było mieć konkretna kurtkę sparowana z konkretna maszyną wyposażona w odpowiedni czujniki. Z kurtką Misano 1000 jest jednak inaczej. Wszelkie niezbędne czujniki i moduły GPS są wszyte w samą kurtkę w okolicach tylnego protektora. To oznacza, że można w niej jeździć na dowolnej maszynie.

Niestety, jak się pewnie domyślacie, kurtka Misano 1000 nie będzie tanie. Koszt skóry to 1499 euro. jeśli jednak możecie sobie na nią pozwolić to nowy model Dainese D-Air Misano 1000 będzie dostępny od listopada.

KOMENTARZE