fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zapewne każdy z Was choć raz jeździł motocyklem w terenie. Nie myślimy tu oczywiście tylko o motocyklach crossowych czy enduro, ale również o zwykłych motocyklach turystycznych. Bez znaczenia jakim motocyklem jeździsz na co dzień, technika pokonywania trudności zawsze jest praktycznie taka sama.

Dlatego tym bardziej warto obejrzeć ten poradnik i w warunkach kontrolowanych poćwiczyć jazdę motocyklem. Dzięki temu jazda w sytuacji ekstremalnej będzie łatwiejsza i zdecydowanie bezpieczniejsza.

Dobry kask to podstawa!

Pamiętajcie jednak, że jazda i trening w terenie, wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. Nie myślimy tylko o zbroi czy ortezach i całej reszcie ochraniaczy, ale przede wszystkim o kasku motocyklowym. Tutaj warto sięgnąć po sprawdzone produkty, które po pierwsze pozwolą na komfortową jazdę, a po drugie w sytuacji kryzysowej spełnią swoje zadanie. Jednym z takim kasków jest zdecydowanie kask Shoei VFX-W. To sprawdzona propozycja off roadowa, po którą sięgają nie tylko amatorzy, ale również zawodowcy. W tych kwestiach nie warto oszczędzać!

Tym razem Braap Moto Show, pokazuje jak powinna wyglądać pozycja kierowcy na motocyklu. Może to się wydawać banalnie łatwe, ale uwierzcie, kiedy nie wszystko idzie tak jak powinno, nasze ciało przybiera naprawdę dziwne pozy, a to nie wpływa dodatnio na trakcję, balans i sterowanie motocyklem. Warto ćwiczyć i warto uczyć się od ludzi, którzy się na tym po prostu znają!

Sami zobaczcie i sprawdźcie to!

KOMENTARZE