fbpx
A password will be e-mailed to you.

Numer lutowy to wyjątkowe wydanie. Daje nadzieję na lepsze jutro – to ostatni, „zimowy” numer, bo przecież wiosna tuż tuż, już za rogiem! Ponadto skupiliśmy się w nim na pokrzepiających serce historiach – są ścigające się w szczytnym celu chłopaki, podróż pełna serdecznych „tubylców”, jest i Smok poprawiający przechodniom humor. W środku znajdziecie również voucher rabatowy na marcowe targi Warsaw Motorcycle Show.
Jak zwykle nie brakuje testów motocykli, emocji i radości z jazdy! Przeczytajcie koniecznie, co czeka na Was w lutym!

Premiera – Yamaha YZF-R125 i R3

To, że Simpson z równą radością wsiada na „litra”, co na 125-tkę żadną tajemnicą nie jest. W ubiegłym sezonie R3 zyskała miano ulubienicy redakcji. Co zmieniło się w w modelach YZF-R125 i R3 w roku 2019? Jak sprawdzają się na drodze i czy będą odpowiednie na tor? I najważniejsze – co łączy niewielkie pojemności z małżeństwami z kilkuletnim stażem?  Wszystkiego dowiecie się z artykułu Andrzeja!


REKLAMA

Konfrontacja – Triumph Thruxton R1200 vs Norton Commando 961 Sport Mk II

Brytyjskie legendarne motocykle przeżywają swój „come back”. Jednak producenci Triumpha i Nortona wybrali dwie zupełnie różne ścieżki. Co przemówiło bardziej do naszego naczelnego? Nowoczesna fabryka i wielkoseryjna produkcja na światowym poziomie czy manufaktura, wytwarzająca maksimum 3 motocykle dziennie? Oprócz porównania obu maszyn, Lech przytacza historię obu marek. A ta jest równie ciekawa, co produkt finalny.

Sprawdzian – Harley – Davidson Street Glide CVO 2018

Jak poprawić humor stojącym w korku kierowcom? Jak sprawić, by przechodnie machali do Ciebie z sympatią? Przeczytajcie koniecznie historię jednego dnia z życia Smoka, która równie dobrze mogłaby być scenariuszem na przyzwoity musical! Co sprawiło, że nasz redakcyjny kolega polubił się z wielkim „Harrym”? Czy Street Glide ma szansę z Kawasaki Z900? Zapraszamy do lektury!

Youngtimer – Simson S51 Enduro

Wielu z nas z rozrzewnieniem wraca do czasów swoich motocyklowych początków… Jawy, MZ-tki, Komary… i szczyt marzeń, czyli niezawodne Simsony. Tym razem Lechowi trafił się prawdziwy rarytas – Simson S51 Enduro. Wszyscy, którzy w pamięci mają tamte czasy, ale również Ci, którzy na nowo rozpalają pasję do „Simaków” z pewnością z przyjemnością zagłębią się w tekst naczelnego. A czy ktoś z Was wie, co to Simsoniada?

„Świat Motocyklistów” – Flying Buffs

„Latające bizony” to zespół inny niż wszystkie. Wyróżnia ich nie tylko pojemność maszyn wyścigowych (nie więcej niż 400ccm), różowy kolor klubowy, ale też cel, z jakim się ścigają. Oprócz podiów i wyników, główna wygrana to dla chłopaków… możliwość niesienia pomocy innym. Wspierający ich sponsorzy dokładają się do wybranych przez nich charytatywnych akcji. Czy może być coś lepszego, niż radość z jazdy na dwóch kółkach i przekazywanie dobrej energii dalej w świat?

Maraton – Kaski redakcji

To z pewnością materiał, który okaże się pomocny dla wielu z Was. Cała redakcja opisała w nim kaski, w których jeździmy na co dzień. Czy wysoka cena faktycznie jest równoznaczna z jakością? Co sprawdziło się na torze, a co podczas turystycznych wycieczek? Przeczytajcie koniecznie, jak redaktorzy „ŚM” oceniają swoje ulubione „garnki”!


REKLAMAREKLAMA


Recepta na sukces – motocykle pod dachem

Zima trwa w najlepsze, pojeździłby człowiek… Tylko gdzie? Okazuje się, że zima wcale niestraszna, kiedy do wyboru mamy miejsca, gdzie pojeździmy niezależnie od pogody. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie takich miejsc – nasz przewodnik, gdzie jeździć zimą na motocyklu. Znajdziecie tu propozycje dla miłośników pit bików, enduro i superenduro, a nawet triala i motocrossu!

Za horyzont – Dream Catchers w Pakistanie

Podróż naszych bohaterów trwa w najlepsze, a my z przyjemnością dzielimy się z Wami kolejnymi jej etapami. Tym razem dzielne małżeństwo zawitało do Pakistanu. Co tam na nich czekało? Jakie przygody mieli po drodze? I wreszcie – jakie rady mają dla wszystkich, którzy chcieliby się udać w tamte strony?

Świat Motocykli dostępny w najlepszych punktach sprzedaży:

 

Zamówienie prenumeraty: sklep.swiatmotocykli.pl

KOMENTARZE


REKLAMA